Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: chrobry głogów
30.04.2017 15:10 Źródło: inf. własna/Wisła/Chrobry
Orlen Wisła Płock pewnie pokonała Chrobrego Głogów 30:21 i tym samym przypieczętowała swój awans do strefy medalowej PGNiG Superligi. W półfinale rozgrywek "Nafciarze" zmierzą się z KS Azotami Puławy.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
23.04.2017 15:00 Źródło: inf. własna
Bez niespodzianki w pierwszym meczu ćwierćfinałowym pomiędzy Chrobrym Głogów, a Orlen Wisłą Płock. Gospodarze spotkania przegrali z "Nafciarzam" 21:29 i to ekipa z Płocka stała się tym samym faworytem do awansu.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
07.04.2017 21:36 Źródło: inf. własna/Stal Mielec/Chrobry Głogów
Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Stal Mielec odniosła zasłużone zwycięstwo. Chrobry Głogów walczył, ale musiał uznać wyższość gospodarzy, przegrywając na wyjeździe 27:30. Kibice w Mielcu obejrzeli niezwykle efektowną piłkę ręczną.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
22.03.2017 20:32 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Chrobry Głogów
Orlen Wisła Płock pokonała na wyjeździe Chrobrego Głogów 32:25 w meczu 23.kolejki PGNiG Superligi. Spotkanie było wyrównanie jedynie przez początkowy kwadrans.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Drużyny spotkanie rozpoczęły dosyć nerwowo – (...)
16.03.2017 08:56 Źródło: inf. własna/Vive Tauron Kielce/Chrobry Głogów
Vive Tauron Kielce wygrało z Chrobrym Głogów w meczu 22. kolejki PGNiG Superligi. gposdarze odpo czątku do końca kontrolowali przebieg spotkania. Kielczanie są wciąż jedynym niepokonanym zespołem w ekstraklasie szczypiornistów.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
26.02.2017 19:41 Źródło: inf. własna/MKS Piotrkowianin / Chrobry Głogów