I Love Handball - Belka duza 1
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: chrobry głogów
08.02.2017 20:43 Źródło: inf. własna/Chrobry Głogów
W meczu 16. kolejki PGNiG Superligi Chrobry Głogów pokonał KPR Legionowo 29:23. Po pierwszej wyrównanej połowie, w drugiej odsłonie górą byli gospodarze spotkania.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsze trzydzieści minut to mocno (...)
12.12.2016 20:59 Źródło: inf. własna/PGniG Superliga/Górnik Zabrze
Zawodnicy i kibice Chrobrego mają powody do radości. W poniedziałkowy wieczór w meczu 15. kolejki PGNiG Superligi obejrzeli ciekawe hanballowe widowisko. Chrobry pokonał Górnika Zabrze 29:26 i na przerwę świąteczną uda się w dobrych nastrojach.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
03.12.2016 22:21 Źródło: inf. własna/Gwardia/Chrobry
14. seria PGNiG Superligi okazała się pechowa dla Gwardii Opole. Opolanie po raz pierwszy w tym sezonie przegrali na własnym parkiecie. Gwardzisci ulegli Chrobremu Głogów 23:29.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Kibice zebrani na hali przy ul. Kowalskiej długo (...)
27.11.2016 19:42 Źródło: inf. własna
W 12. kolejce PGNiG Superligi cenne zwycięstwo Chrobrego. Głogowianie pokonali rywala ze swojej grupy - Meble Wójcik Elbląg 28:23 i zgarnęli komplet trzech punktów.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!     Widziane z Głogowa:   Już pierwsze (...)
20.11.2016 19:31 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Chrobry Głogów
Efektowne zwycięstwo Orlen Wisły Płock w meczu 11. serii spotkań PGNiG Superligi. Płocczanie pokonali wysoko Chrobrego Głogów 37:20. Już po pierwszej połowie różnica między obiema drużynami wynosił 13 bramek, co właściwie przesądzało o wyniku spotkania.   Podyskutuj z (...)
08.11.2016 19:30 Źródło: inf. własna/Chrobry Głogów/MMTS Kwidzyn