Wiadomości dla tagu: chrobry głogów
20.04.2019 08:21 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W drugim meczu ćwierćfinałowym Fazy Finałowej PGNiG Superligi PGE VIVE Kielce pokonało Chrobrego Głogów 34:28. Spotkanie nie było już tak jednostronne jak pierwszy pojedynek w Głogowie, ale kielczanie i tak kontrolowali jego przebieg i pewnie awansowali do półfinału ligi. W meczu (...)
16.04.2019 22:44 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Trudno sobie wyobrazić, aby po tak wysokiej zaliczce w Głogowie kielczanie nie awansowali do dalszej części finałów. Mistrz Polski zagrał z Chrobrym w 12. osobowym składzie, a mimo to zdominował spotkanie, właściwie od jego początku.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
09.03.2019 20:55 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Wybrzeże Gdańsk nieznacznie gorsze od Chrobrego Głogów. W meczu 21. kolejki PGNiG Superligi, który miał spory wpływ na układ w tabeli, gdańszczanie dominowali do przerwy, ale ostatecznie to głogowianie zeszli z parkietu w glorii zwycięzców. Wygrali 28:25.   (...)
01.03.2019 20:18 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Po raz drugi w obecnym sezonie PGNiG Superligi Mężczyzn w derbach regionu lepsi okazali się szczypiorniści Chrobrego. Dziś głogowianie wygrali w hali RCS w Lubinie z Zagłębiem 28:21. O przegranej Miedziowych w dużej mierze zadecydowała słaba pierwsza połowa, przegrana różnicą siedmiu (...)
23.02.2019 19:48 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W Głogowie spotkały się zespoły, które różni sporo, a w superligowej tabeli dzieli jeszcze więcej. Gospodarze byli faworytem i mecz wygrali, ale jeszcze w 60. minucie nie było to pewne. Stal z nowym trenerem pokazała się z bardzo dobrej strony i była blisko sprawienia niespodzianki. (...)
17.02.2019 13:27 Źródło: inf. własna