Koniec spekulacji na temat jak będzie nazywał się klub Mariusza Jurkiewicza po przeprowadzce do stolicy Hiszpanii. Dotychczasowa nazwa BM Ciudad Real zostanie zastąpiona nazwą BM Atletico Madryt. To oznacza, że drużyna oficjalnie żegna się z miastem Ciudad Real.   Informację o zmianie (...)
03.07.2011 10:17 Źródło: Inf. własna/Marca
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami BM Ciudad Real, jeden z najlepszych klubów piłki ręcznej w Europie, przenosi się do Madrytu. Od nowego sezonu zespół Mariusza Jurkiewicza będzie występował pod nową nazwą. Zmiana lokalizacji była podyktowana narastającymi problemami finansowymi (...)
26.06.2011 22:39 Źródło: Inf. własna
To wydaje się nieprawdopodobne, ale może być prawdziwe. Gigant europejskiej piłki ręcznej BM Ciudad Real, w którym gra Mariusz Jurkiewicz, ma przenieść się do Madrytu. Powodem są problemy finansowe klubu z La Manchy, który w przyszłym sezonie może grać już pod nową nazwą w (...)
29.05.2011 18:35 Źródło: Inf. własna
Drużyna Barcelony została zwycięzcą najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych piłkarzy ręcznych - EHF Velux Ligi Mistrzów. Szczypiorniści z Katalonii w hiszpańskim finale turnieju Final Four pokonali w Kolonii ekipę Ciudad Real 27:24. Mariusz Jurkiewicz zdobył pięć bramek dla (...)
28.05.2011 19:45 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni Ciudad Real zagrają w finale EHF Velux Ligi Mistrzów. W drugim półfinale, rozegranym w Lanxess Arena w Kolonii, pokonali HSV Hamburg 28:23. Zespół braci Marcina i Krzysztofa Lijewskich zatrzymała świetnie spisująca się defensywa Kastylijczyków i bramkarz (...)
28.05.2011 16:50 Źródło: Inf. własna
Piłkarze ręczni FC Barcelona Borges awansowali do finału EHF Velux Ligi Mistrzów. Zespół ze stolicy Katalonii ograł Rhein-Neckar Loewen 30:28. W zespole z Niemiec zagrało trzech polskich szczypiornistów: Karol Bielecki, Grzegorz Tkaczyk i Sławomir Szmal. Ten ostatni z (...)
27.05.2011 23:48 Źródło: Inf. własna/EHFCL