Wiadomości dla tagu: czarnogóra
02.10.2017 07:21 Źródło: inf. własna
To może być zwycięstwo, które zdeycduje o naszym awansie do ME 2018. Polskie piłkarki ręzne pokonały na wyjeździe Słowację i zajmują nada fotel lidera w swojej grupie. To też dobry prognostyk przed grudniowymi mistrzostwami świata w Niemczech, w których wystapi reprezentacja Polski. (...)
01.10.2017 18:15 Źródło: inf. własna
Reprezentantki Polski wygrały na wyjeździe ze Słowacją 29:20 (13:9) i postawiły drugi krok w kierunku awansu do finałów EHF EURO 2018. W drugiej połowie meczu biało-czerwone były co najmniej o dwie klasy lepsze od rywalek, a ich zwycięstwo nawet przez moment nie było zagrożone.   (...)
09.12.2016 20:30 Źródło: inf. własna
Mecz Czarnogóry z Węgierkami decydował o ostatniej drużynie z grupy C, która awansuje do fazy głównej  mistrzostw Europy i od niedzieli rywalizować będzie już w Helsingborgu.  Większe szanse miały nominalne gospodynie spotkania, które premiowała nawet niska (...)
07.12.2016 20:15 Źródło: inf. własna
Reprezentacja piłkarek ręcznych Czech była bliska sprawienia kolejnej niespodzianki na ME 2016 w Szwecji. W swoim drugim meczu przegrała z Czarnogórą 27:28, nie wykorzytując okazji do zdobycia gola we ostatnich  sekundach meczu.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
05.12.2016 22:48 Źródło: inf. własna/EHF