Wiadomości dla tagu: dania
29.10.2017 19:15 Źródło: inf. własna/ZPRP
Polscy piłkarze ręczni stoczyli ciekawy mecz z Norwegią w swoim ostatnim występie podczas turnieju Golden League. Zespół trenera Piotra Przybeckiego zaczał fatalnie spotkanie, ale potrafił dogonić rywala i toczyć równorzędny bój ze Skandynawami. Biało-czerwoni przegrali (...)
28.10.2017 17:51 Źródło: inf. własna
Olbrzymich emiocji dostarczył mecz Polski z Danią podczas drugiego dnia turnieju Gloden League. Polacy byli bliscy wygranej, ale w ostatnich minutach stracili inicjatywę, a gospodarze turnieju włączyli szósty bieg, wygrywając 26:25.  W spotkaniu w Aarhus za najlepszych handballistów (...)
26.10.2017 19:53 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 11
Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek turnieju Golden League w wykonaniu polskich piłkarzy ręcznych. Zespół trenera Piotra Przybeckiego został wręcz rozbity przez Francję. Polacy przegrali wysoko, prezentując się dobrze zaledwie przez pierwszy kwadrans spotkania.   Podyskutuj (...)
03.10.2017 12:49 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 7
Trener Piotr Przybecki powołał kadrę Polski na mecze towarzyskiego turnieju Golden Lague. Wśród powołanych reprezentantów najwięcej jest przedstawicieli płockich "Nafciarzy", aż siedmiu "stranierich", ale  wciąż nie ma zawodników PGE Vive Kielce, (...)
23.01.2017 12:16 Źródło: inf. własna