MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: elverum
10.11.2018 21:44 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/EHF
Ważne zwycięstwo Olrne Wisły Płock, kóre przybliża "Nafciarze" do wyjścia z grupy D do fazy pucharowej EHF Ligi Mistrzów. Płocczanie pokonali po wyrównanym spotkaniu Elverum Handball 30:28 i są liderem tabeli. To było 60 minut twardej walki, pięknych bramek i parad (...)
23.09.2018 20:19 Źródło: inf. własna/SPR Wisła Płock
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock niepokonani w obecnym sezonie EHF Ligi Mistrzów. "Nafciarze" pokonali na wyjeździe w meczu 2. kolejki Elverum HH 30:28. Goście zagrali bardzo dobrze w drugiej odśłonie, która przesądziła o losach spotkania...   (...)
16.03.2013 19:28 Źródło: inf. własna / SPR Wisła Płock
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock nadal w grze o awans do ćwierćfinału Pucharu EHF. W meczu 5. kolejki grupy C "Nafciarze" pokonali Elverum Handball 30:25.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!   Przez dużą część sezonu 2012/2013 dało się słyszeć głosy (...)
10.02.2013 17:52 Źródło: inf. własna/ SPR Wisła Płock