Wiadomości dla tagu: filip jicha
22.10.2017 12:25 Źródło: inf. własna/Filip Jicha / EHF
Filip Jicha we wzruszający sposób zakończył swoją zawodniczą karierę. Wybitny piłkarz ręczny rodem z czeskiego Pilzna przyznał, że przegrał z kontuzjami, które w ostatnich latach mocno dawały mu się we znaki. Wszystko wskazuje na to, że Czech już wkrótce zajmie się pracą (...)
12.05.2011 19:19 Źródło: Inf. własna/IHF
Filip Jicha, lider THW Kiel i aktualny Najlepszy Piłkarz Ręczny Świata 2010 roku, powiedział, że jego zespół będzie chciał zdobyć złoto Klubowych Mistrzostw Świata, które już 14 maja rozpoczną się w Dausze. Czeski szczypiornista liczy na to, że w Katarze, gdzie grał jako młody (...)
13.01.2011 19:12 Źródło: inf. własna
komentarzy 3
Filip Jicha i Cristina Neagu zostali pierwszy raz w historii piłkarzem i piłkarką ręczną roku w plebiscycie Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej. Czech i Rumunka wygrali głosowanie za 2010 rok zorganizowane przez IHF,  w którym brali udział specjalni eksperci, trenerzy, dziennikarze (...)
16.11.2010 21:38 Źródło: Inf. własna