Wiadomości dla tagu: gaz-system pogoń szczecin
04.10.2015 21:42 Źródło: inf. własna/
Piłkarze ręczni MMTS-u Kwidzyn wygrali z Pogonią Szczecin 29:26 w meczu 6. kolejki PGNiG Superligi. Dzięki wygranej kwidzynianie awansowali kosztem Portowców na czwarte miejsce w tabeli. Szczecinianie ponieśli natomiast druga porażkę z rzędu.   Podziel się tą informacją na (...)
12.09.2015 19:44 Źródło: inf. własna/miedziowe.pl
Piłkarze ręczni Pogoni Szczecin znów wygrali jedną bramką na wyjeździe. W spotkaniu 3. kolejki PGNiG Superligi "Portowcy" pokonali w Głogowie Chrobrego 20:19. Zwycięską bramkę 20 sekund przed końcem spotkania zdobył Łukasz Gierak. Chrobry już nie odpowiedział golem, (...)
05.09.2015 21:53 Źródło: inf. własna/Zagłebie Lubin
Wielkie emocje towarzyszyły meczowi Zagłębia Lubin z Pogonią Szczecin w 1. kolejce PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych. Lubinianie do przerwy prowadzili aż ośmioma golami, ale mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem gości, którzy odrobili straty w drugiej połowie. Znów okazało (...)
02.08.2015 20:12 Źródło: inf. własna/kalisz.pl/wkaliszu.pl
komentarzy 3
Po sukcesie sportowym i organizacyjnym czas na drugą odsłonę międzynarodowego turnieju towarzyskiego Szczypiorno Cup w Kaliszu. Tegoroczny turniej zostanie rozegrany na przełomie lipca i sierpnia (31.07-02.08), a weźmie w nim udział sześć czołowych zespołów z Niemiec i Polski. Oczy (...)
23.05.2015 19:36 Źródło: inf. własna