I Love Handball - Belka duza 1
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: górnik zabrze
18.02.2017 12:40 Źródło: inf. własna/Meble Elbląg/Górnik Zabrze
W meczu 18. kolejki PGNiG Superligi piłikarze ręczni Mebli Wójcik Elbląg byli bliscy pokonania Górnika Zabrze. Goście jednak w koncówce spotkania zachowali więcej zimnej krwi i wygrali jedną bramką 27:26. W Elblągu pozostał niedosyt.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
07.02.2017 21:11 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze/MMTS Kwidzyn
Sportowy dreszczowiec w Zabrzu. W meczu 16. kolejki PGniG Superligi piłkarze reczni NMC Górnika Zabrze przegrali z MMTS-em Kwidzyn 28:29. Spotkanie okazało się, szczególnie w drugiej połowie prawdziwą wojną nerwów.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
01.02.2017 19:38 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
W meczu 17. kolejki PGNiG Superligi, rozegranym awansem Górnik Zabrze podedejmował Orlen Wisłę Płock. Gospodarze postraszyli swoich rywali, ale ostatecznie przegrali   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Nafciarze od pierwszej minuty zaprezentowali się (...)
27.01.2017 20:15 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin
Piłkarze reczni PGNiG Superligi odrabiali dziś zaległości. Dziś zostały rozegrane Dergby Górnicze, które przeniesiono z początku grudnia ubiegłego roku z powodu wypadku w Kopalni Rudna. W meczu 14. kolejki ekstraklasy Zagłębie Lubin przegrało u siebie z Górnikiem (...)
12.12.2016 20:59 Źródło: inf. własna/PGniG Superliga/Górnik Zabrze
Zawodnicy i kibice Chrobrego mają powody do radości. W poniedziałkowy wieczór w meczu 15. kolejki PGNiG Superligi obejrzeli ciekawe hanballowe widowisko. Chrobry pokonał Górnika Zabrze 29:26 i na przerwę świąteczną uda się w dobrych nastrojach.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
27.11.2016 19:17 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze