KOszulki 2
Wiadomości dla tagu: górnik zabrze
10.10.2017 21:55 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce/NMC Górnik Zabrze
W meczu 7. kolejki PGNiG Superligi PGE Vive Kielce rozbiło NMC Górnika Zabrze 33:20. To oznacza, że tylko obrońcy mistrzowskiego tytułu nie stracili w tym sezonie nawet punktu.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Widziane z Kielc: Choć mecz na długo przed (...)
26.05.2017 09:02 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze/Pogoń Szczecin
Po niesamowicie emocjonującym spotkaniu Puchar PGNiG Superligi został w Zabrzu Trójkolorowi po nerwowej pierwszej połowie nie dali szans Pogoni Szczecin, wygrywając 34:25.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Pierwszą połowę lepiej rozpoczęli zabrzanie. Bardzo (...)
14.04.2017 10:57 Źródło: inf. własna/Stal Mielec/Górnik Zabrze
Górnik Zabrze zameldował się w ćwierćfinale PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. W rewanżowym meczu o "Dziką Kartę" zabrzanie pokonali SPR Stal Mielec i w walce o półfinał zagrają z Vive Tauronem Kielce.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
11.04.2017 21:14 Źródło: inf. własna/Stal Mielec/Górnik Zabrze
W pierwszym meczu barażowym, którego stawką jest awans do ćwierćfinału PGNiG Superligi, Stal Mielec przegrała u siebie z NMC Górnikiem Zabrze. "Czeczeńcy" ulegli jedną bramkę 27:28, co stawia przed rewanżem w lepszej sytuacji "Trójkolorowych" ze (...)
09.04.2017 12:25 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze
Szczypiorniści Pogoni Szczecin przegrali z Górnikiem Zabrze 25: 33 w ostatnim meczu sezonu zasadniczego. Porażka drużyny nie zmieniła sytuacji Pogoni, która w meczu o Dziką Kartę  zagra z Chrobrym Głogów. Mecz sezonu dla Portowców odbędzie się w środę o godzinie (...)
07.03.2017 21:19 Źródło: inf. własna/VTKielce/Górnik Zabrze