MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: górnik zabrze
02.12.2018 18:42 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Serię trzech spotkań domowych NMC Górnik Zabrze kończył w Hajerskich Derbach przeciwko Zagłębiu Lubin. Trójkolorowi do meczu wystąpić musieli w jeszcze większym osłabieniu. Prócz wyeliminowanych Łukasza Gogoli, Patryka Glucha i Huberta Korneckiego, w składzie brakowało też (...)
21.09.2018 21:40 Źródło: inf. własna
To był mecz, w którym do ostatnich minut wszystko było możliwe. Piotrkowianin w 4. kolejce PGNiG Superligi walczył z Górnikiem Zabrze jak równy z równym. Ostatecznie trzy punkty wywalczyli goście, ale piotrkowska drużyna nie ma prawa wstydzić się swojej postawy.   (...)
14.03.2018 20:32 Źródło: inf. własna/SPR Wisła Płock/nafciarze.info
komentarzy 3
Bardzo nerwowo zrobiło się w Orlen Wisle Płock. Po kolejnej prestiżowej porazce w PGNiG Superlidze z PGE Vive Kielce, płocczanie niespodziewanie przegrali w ćwierćfinale Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze. To oznacza, że "Nafciarzy" zabraknie w finale tych rozgrywek pierwszy raz od (...)
29.04.2017 18:05 Źródło: inf. własna/Vive/Górnik
Piłkarze ręczni Vive Tauron Kielce  bezwzlędnie rozprawili się z NMC Górnikiem Zabrze w dwumeczu ćwierćfinałowym PGNiG Superligi. Najpierw w Zabrzu wygrali 33:23, a dzisiaj przed własną publicznością 32:19.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
23.04.2017 17:14 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze/Vve Tauron Kielce