Wiadomości dla tagu: gwardia opole
18.04.2019 21:49 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Środowego wieczoru ekipa Azo­ty Pu­ła­wy nie za­li­czy do uda­nych. W spo­tka­niu z Gwar­dią Opole lepsi byli go­ście, któ­rzy od po­cząt­ku spo­tka­nia na­rzu­ci­li swój styl gry i za­słu­że­nie (...)
10.03.2019 19:43 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W 21. serii PGNiG Superligi Gwardia Opole pokonała coraz lepiej spisującą się Stal Mielec 33-31. Choć w 50 minucie gospodarze mieli siedem bramek przewagi, to nie uniknęli nerwowej końcówki, gdyż goście doszli na bramkę.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
02.03.2019 19:08 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 20. serii PGNiG Su­per­li­gi Ener­ga MKS Ka­lisz ule­gła na wła­snym par­kie­cie  Gwar­dii Opole 26:31. Nie­ste­ty ko­lej­na prze­gra­na ka­li­szan znów od­da­la ich awans do naj­lep­szej (...)
19.02.2019 21:18 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu o 4. miejsce w tabeli PGNiG Superligi Azoty Puławy wygrały w Opolu 30-26 i „odskoczyły” od Gwardii na cztery punkty. Miejscowym nie pomógł wracający po ponad dwóch miesiącach pauzy Antoni Łangowski.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
14.02.2019 19:38 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Orlen Wisła Płock rozbiła Gwardię Opole 29:17 w meczu 18. kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. Gospodarze już do przerwy zaznaczyli swoją przygniatającą przewagę, a goście do końca spotkania nie otrząsnęli się z początkowego knock-downu.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
09.02.2019 21:02 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga