Wiadomości dla tagu: hc zagrzeb
10.02.2018 19:12 Źródło: inf. własna
W meczu 11. kolejki rozgrywek VELUX EHF Champions League Orlen Wisła pokonała PPD Zagrzeb 27:24. Spotkanie to przedłużyło szanse ekipy z Płocka na awans do grona szesnastu najlepszych drużyn w Europie.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Najważniejszy mecz tej zimy (...)
27.11.2016 19:28 Źródło: inf. własna/EHF/Vive Tauron Kielce
Vive Tauron Kielce wróciło do walki o pierwsze miejsce w grupie w EHF Lidze Mistrzów. Obrońca tytułu pokonał w 8. kolejce HC Zagrzeb 29:25. Zespół z Chorwacji postawił kielczanom niespodziewanie twarde warunki, a o zwycięstwo zespół Tałanta (...)
16.11.2016 20:37 Źródło: inf. własna/EHF/VTK
Po bardzo wyrównanym spotkaniu Vive Tauron Kielce odniosło wyjazdowe zwycięstwo nad HC Zagrzeb. Kielczanie do przerwy przegrywali nawet jedną bramką, ale w drugiej połowie byli skuteczniejsi od gospodarzy, wygrywając 26:23. Duża w tym zasługa Filipa Ivicia, który popisał się pod (...)
05.12.2015 22:15 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock