Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
Wiadomości dla tagu: henrik knudsen
23.09.2010 12:38 Źródło: Inf. własna/vivetargi.pl
komentarzy 2
Zgodnie z zapowiedziami Henrik Knudsen poniósł konsekwencje samowolnego przedłużenia urlopu "tacierzyńskiego". Zarząd Vive Targów Kielce w czwartek rano spotkał się z duńskim rozgrywającym i nałożył na niego karę finansową.     Przypomnijmy, że Knudsen po (...)
21.09.2010 20:39 Źródło: Inf. własna/radio.kielce.pl
komentarzy 0
Henrik Knudsen po dwutygodniowej nieobecności wreszcie się odnalazł i pojawił się w Kielcach. We wtorek duński rozgrywający trenował już z zespolem Vive Targów.     Knudsen po pierwszym meczu Vive w PGNiG Superlidze z Zagłębiem Lubin dostał tydzień wolnego i wyjechał do (...)
20.09.2010 21:00 Źródło: Inf. własna/echodnia.eu
komentarzy 1
Henrik Knudsen miał w poniedziałek wieczorem dotrzeć do Kielc. Jeśli tylko duński rozgrywający pojawi się na zajęciach Vive Targów, to od razu może spodziewać się wezwania na dywanik prezesa klubu - Bertusa Servaasa. A wysokość kary jaka spotka Duńczyka, zależeć będzie od tego w jaki (...)
16.09.2010 22:25 Źródło: Inf. własna/echodnia.eu
komentarzy 5
Jeśli ktoś z Was spotka na swojej drodze Henrika Knudsena, powinien niezwłocznie skontaktować się z działaczami Vive Targów Kielce. Duński rozgrywający wyjechał po pierwszym meczu ligowym z Zagłębiem Lubin i... słuch po nim zaginął.     Knudsen po inauguracji ligi dostał (...)
06.09.2010 22:37 Źródło: Gazeta Wyborcza Kielce
komentarzy 0
Michał Jurecki pomimo tego, że pojawił się w Kielcach niespełna dwa tygodnie temu, z bardzo dobrej strony pokazał się w meczu Vive Targów z Zagłębiem Lubin. "Dzidziuś" w rozmowie opublikowanej w "Gazecie Wyborczej Kielce" nie ukrywa satysfakcji z takiego obrotu sprawy i (...)
1
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens