Wiadomości dla tagu: japonia
23.06.2018 16:21 Źródło: inf. własna/ZPRP
W wyjazdowym meczu towarzyskim reprezentantki Polski przegrały z Japonią 20:26. Do przerwy Biało-czerwone prowadziły różnicą dwóch trafień, ale w drugiej połowie na parkiecie w Takasaki dominowały gospodynie, które wygrały tę część spotkania 15:7 i przypieczętowały (...)
21.06.2018 12:04 Źródło: inf. własna/ZPRP
W wyjazdowym meczu towarzyskim reprezentantki Polski przegrały z Japonią 30:31. Spotkanie w Takasaki miało charakter nieoficjalny – zostało podzielone na trzy części – dwie pierwsze po 25 minut oraz ostatnią 20 minutową i zostało rozegrane bez udziału publiczności.   Podyskutuj (...)
19.06.2018 12:11 Źródło: Przeglad Sportowy/ZPRP
Selekcjoner reprezentacji Polski piłkarek ręcznych Leszek Krowicki po awansie do finałów ME 2018 wyruszył z kadrą na zgrupowanie do Japonii, gdzie biało-czerwone dwukrotnie (w środę w meczu nieoficjalnym, a w sobotę w oficjalnym) zmierzą się towarzysko z zespołem gospodarzy. (...)
29.12.2017 20:00 Źródło: inf. własna
komentarzy 3
Polska pokonała Białoruś 26:22 w finale Pucharu Czterech Narodów rozgrywanego w gdańskiej Ergo Arenie. Turniej jest pierwszym etapem przygotowań drużyny Piotra Przybeckiego przed eliminacjami do mistrzostw świata. W spotkaniu o trzecie miejsce 4 Nations Cup rozgrywanego w gdańskiej Ergo (...)
28.12.2017 22:09 Źródło: inf. własna
W spotkaniu inaugurującym 4 Nations Cup reprezentacja Białorusi wygrała z Japonią 31:27. W drugim meczu Polska po słabym meczu pokonała egzotycznego rywala z Bahrajnu 26:18. Jutro w finale biało-czerwoni spotkają się z Białorusią. Wcześniej w rywalizacji o trzecią lokatę Japonia zmierzy się z (...)
07.08.2017 11:09 Źródło: inf. własna