Wiadomości dla tagu: kinga byzdra
07.03.2016 14:19 Źródło: inf. własna/ZPRP
Reprezentacja Polski od kilku dni trenuje w Koszalinie. Nasza drużyna optymizm przed spotkaniem z Madziarkami, którego stawką są punkty w kwalifikacjach do mistrzostw Europy, buduje m.in. na bazie doskonałej publiczności, która w sile trzech tysięcy zasiądzie na trybunach.   (...)
14.06.2015 17:09 Źródło: inf. własna/ZPRP
Polskie piłkarki ręczne w bardzo dobrym stylu awansowały do MŚ w Danii. Polki pokonały 30:22 Ukrane i pod koniec czerwca poznają grupowe rywalki, z którymi zmierza się w grudniowym turnieju. Oto, co powiedzieli główni bohaterowie spotkania w Szczecinie.   Podziel się tą (...)
12.06.2015 17:30 Źródło: inf. własna/ZPRP
Po trzynastu latach reprezentacja Polski w piłce ręcznej kobiet ponownie zagra w Szczecinie. Rywalem drużyny Kima Rasmussena w kwalifikacjach MŚ 2015 będzie zespół Ukrainy. Tydzień temu, w Użhorodzie, Biało-czerwone wygrały 24:18. W niedzielę o godz. 15:00 dojdzie do rewanżu.   (...)
10.05.2015 18:36 Źródło: inf. własna
Piłkarki ręczne Buducnosci Podgorica wygrały EHF Ligę Mistrzyń w sezonie 2014/15. W wielkim finale turnieju Final Four, który został rozegrany w Budapeszcie, zespół rozgrywającej Kingi Byzdry pokonał Larvik HK kontuzjowanej Aliny Wojtas. Kinga Byzdra jest trzecią (...)
10.05.2015 13:09 Źródło: inf. własna
Już wiadomo przed dziesiejszym finałem EHF Ligi Mistrzyń, żejedna z Polek zdobędzie to trofeum. W finale zagrają bowiem Buducnosc Podogrica i Larvik HK.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz! W tym pierwszym zespole wystąpi Kinga Byzdra, w tym drugim gra Alina Wojtas, (...)
09.05.2015 20:33 Źródło: inf. własna