Wiadomości dla tagu: klubowe mistrzostwa świata
18.05.2011 22:15 Źródło: Inf. własna
komentarzy 4
BM Ciudad Real nie obronił tytułu klubowego mistrza świata w piłce ręcznej. W wielkim finale turnieju Super Globe 2011, który odbył się w stolicy Katary - Dausze, hiszpański zespół przegrał z THW Kiel 25:28, choć do przerwy wygrywał czterema golami. Na parkiecie zabrakło polskiego (...)
16.05.2011 22:14 Źródło: Inf. własna
Bez niespodzianki toczą się mecze z udziałem faworytów podczas klubowych mistrzostw świata  w katarskiej Dausze. Do finału zgodnie z przewidywaniami awansowały THW Kiel i obrońca tytułu sprzed roku - BM Ciudad Real. Faworyci wygrali wszystkie spotkania w swoich grupach. THW Kiel (...)
15.05.2011 18:43 Źródło: Inf. własna/THW Kiel/Ciudad Real