Wiadomości dla tagu: kpr legionowo
21.10.2016 21:20 Źródło: inf. własna/KPR Legionowo/Gwardia Opole
Gwardia Opole odniosła bardzo ważne i cenne zwycięstwo w 8. kolejce PGNiG Superligi. Po wyrównanym meczu w Legionowie, górą okazali się Gwardziści. Tym zwycięstwem zapewnili sobie awans na trzecią lokatę w tabeli grupy pomarańczowej.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
14.10.2016 21:15 Źródło: inf. własna/SPR Stal Mielec
W  7. kolejce PGNiG Superligi po meczu pełnym emocji i kontrowersji KPR Legionowo pokonał SPR Stal Mielec 24:30. Gościom zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Spotkanie zaczęło się po mielecku, ponieważ pierwszą (...)
08.10.2016 19:35 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni KPR-u Legionowo wygrali z Meblami Wójcik Elbląg 28:25 w meczu 6. kolejki PGnig Superligi. Zwyciestwo gospodarzy nie było takie oczywiste, bo po pierwszej połowie to goście prowadzili trzema bramkami i po przerwie długo utrzymywali prowadzenie. Gospodarze zagrali znakomicie (...)
28.09.2016 19:54 Źródło: inf. własna/SPR Wisła Płock
W meczu 5. serii spotkań PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych ORLEN Wisła pokonała na wyjeździe KPR RC Legionowo 33:23. KPR mimo ambitnej postawy, nie był w stanie zagrozić "Nafciarzom", którzy w tym sezonie kroczao d zwyciestwa do zwycięstwa.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
24.09.2016 21:30 Źródło: inf. własna/MMTS Kwidzyn