Wiadomości dla tagu: kpr legionowo
22.11.2015 18:01 Źródło: inf. własna/KPR Legionowo/miejscowa.pl
Piłkarze ręczni KPR-u RC Legionowo wygrali mecz 12. kolejki PGNiG Superligi ze Śląskiem Wrocław. Legionowianie do przerwy toczyli wyrównany bój z wrocławianami, ale w drugiej połowie  na parkcie dominowała już tylko jedna ekipa. Ekipa gospodarzy.   Podziel się tą (...)
13.11.2015 20:53 Źródło: inf. własna/VTK/Azoty Puławy
Piłkarze ręczni KPR-u RC Legionowo nie wykorzystali atutu własnego boiska w meczu 11. kolejki PGNig Superligi. Zespół trenera Roberta Lisa przegrał z Azotami Puławy 23:26. Beniaminek pokazał jednak ambitny handball w konfrontacji z kandydatem do medalu Mistrzostw Polski.   (...)
28.10.2015 20:12 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze
Piłka ręczna to sport dla ludzi o mocnych nerwach. PRzekonali się o tym kibice w Zabrzu, którzy obserwowali mecz 10. kolejki PGNiG Superligi między Górnikiem a KPR-em RC Legionowo. Zabrzanie wygrali 35:34, a zwycięski gol padł z rzutu wolnego już po podstawowym czasie gry. Jego (...)
24.10.2015 18:47 Źródło: inf. własna/MMTS Kwidzyn
To był mecz o 4. miejsc w tabeli PGNiG Superligi. W spotkaniu 9. kolejki ekstraklasy MMTS Kwidzyn pewnie pokonał KPR RC Regionowo i zepchnął beniaminka na piątą lokatę. Kwidzynianie do przerwy uzyskali dziesięć oczek przewagi. Legionowo poprawiło się w drugiej odsłonie, ale (...)
12.10.2015 21:07 Źródło: inf. własna/VTK