Salming 2
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: kpr legionowo
15.03.2017 21:07 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze/KPR Legionowo
Piłkarze Górnika Zabrze zagrali dwie diametralnie różne połowy w meczu przeciwko KPR-owi Legionowo. W pierwszej wyraźnie ustępowali podstołecznej drużynie, ale w drugiej zdominowali już rywala, wygrywając w 22. kolwejce PGNiG Superligi 31:27. Katem goście okazał się (...)
24.02.2017 21:40 Źródło: inf. własna
Pełen emocji był mecz 19. kolejki w Elblągu. Miejscowe Meble Wócjik podejmowaly KPR RC Legionowo. Gospodarze przegrali jedną bramką 23:24.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Już od pierwszych minut  swoją obecność na boisku zaznaczył (...)
15.02.2017 22:09 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
W 18. kolejce PGNiG Superligi doszło do Derbów Mazowsza. Zdecydowanie lepsza w tym starciu okazała się Orlen Wisła Płock, która pokonała przed własną publicznością KPR RC Legionowo 26:17.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Choć (...)
08.02.2017 20:43 Źródło: inf. własna/Chrobry Głogów
W meczu 16. kolejki PGNiG Superligi Chrobry Głogów pokonał KPR Legionowo 29:23. Po pierwszej wyrównanej połowie, w drugiej odsłonie górą byli gospodarze spotkania.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsze trzydzieści minut to mocno (...)
12.12.2016 10:29 Źródło: inf. własna
KPR RC Legionowo przerwał serię sześciu porażek w PGNiG Superlidze. W meczu 15. kolejki pokonał po emocjonującym spotkaniu Zagłębie Lubin 26:25. W niecodziennej roli wystąpił na boisku kołowy Tomasz Kasprzak, którego udana interwencja wzbudziła podziw fanów z Legionowa... (...)
26.11.2016 22:32 Źródło: inf. własna/Wybrzeże Gdańsk/KPR RC Legionowo