Wiadomości dla tagu: kss kielce
07.06.2013 13:17 Źródło: Echo Dnia
Sprawdził się, niestety, czarny scenariusz. Drużyna KSS Kielce, która na finiszu zakończonych w maju rozgrywek zajęła siódme miejsce, została wycofana z PGNiG Superligi piłkarek ręcznych. A wszystko przez kłopoty finansowe i długi, które zdaniem prezesa Marka Rolaka sięgają (...)
11.05.2013 18:33 Źródło: Inf. własna / echodnia.eu
Podopieczne Pawła Tetelewskiego w rewanżowym meczu o siódme miejsce PGNiG Superligi pokonały Olimpię Beskid Nowy Sącz 27:23 i odrobiły dwubramkowe straty z pierwszego spotkania. Tygrysice zostały sklasyfikowane na siódmym, a beniaminek z Nowego Sącza na ósmym miejscu.   (...)
04.05.2013 19:42 Źródło: inf. własna
Olimpia-Beskid pokonała na własnym parkiecie KSS Kielce 30:28. Jeśli podopiecznym Zdzisława Wąsa uda się w rewanżu obronić skromną, dwubramkową zaliczkę to beniaminek zajmie siódme miejsce w PGNiG Superlidze. Przez większą część sobotniej rywalizacji przeważały gospodynie, (...)
26.04.2013 18:40 Źródło: inf. własna / sport.kielce.pl
Po remisie w pierwszym spotkaniu o wejściu do gry o miejsca 5-6 musiało zadecydować drugie spotkanie. Gospodynie wykorzystały atut własnego parkietu i pokonały KSS Kielce 29:24. Podopieczne Pawła Tetelewskiego zagrają o miejsca 7-8 z przegranym w rywalizacji Pogoni Szczecin z Olimpią Beskid. (...)
20.04.2013 18:42 Źródło: inf. własna / echodnia.eu