KOszulki 2
Wiadomości dla tagu: larvik hk
21.10.2017 23:46 Źródło: inf. własna
Vardar Skopje wciąż niepokonany w tegorocznyh rozgrywkach EHF Ligi Mistrzyń. Piłkarki ręczne z Macedonii pokonały na wyjeździe mocno odmłodzony - norweski Larvik HK 31:19 w 3. kolejce rozgrywek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Była ósma minuta meczu. (...)
07.10.2017 19:22 Źródło: inf. własna
Larvik HK przegrał z Thiringier w 1. kolejce EHF Ligi Mistrzyń. Gospodynie nie mogły poradzić sobie z Czeszką Ivetą Luzumovą, która zdobyła dla niemieckiego zespołu aż 13 bramek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   - Gdyby grały  "Linka" i (...)
15.04.2017 21:20 Źródło: inf. własna/YT
 Kinga Achruk z Buducnoscą Podgorica czwarty raz z rzędu awansowała do Final Four EHF Ligi Mistrzyń. Po zwycięskim meczu na wyjeździe z Larvikiem HK (35:30) nasz reporter Michał Pomorski rozmawiał na polską rozgrywającą, która od przyszłego sezonu zagra w MKS Selgros Lublin. (...)
10.05.2015 18:36 Źródło: inf. własna
Piłkarki ręczne Buducnosci Podgorica wygrały EHF Ligę Mistrzyń w sezonie 2014/15. W wielkim finale turnieju Final Four, który został rozegrany w Budapeszcie, zespół rozgrywającej Kingi Byzdry pokonał Larvik HK kontuzjowanej Aliny Wojtas. Kinga Byzdra jest trzecią (...)
10.05.2015 13:09 Źródło: inf. własna
Już wiadomo przed dziesiejszym finałem EHF Ligi Mistrzyń, żejedna z Polek zdobędzie to trofeum. W finale zagrają bowiem Buducnosc Podogrica i Larvik HK.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz! W tym pierwszym zespole wystąpi Kinga Byzdra, w tym drugim gra Alina Wojtas, (...)
09.05.2015 16:06 Źródło: inf. własna