MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: liga mistrzyń
09.09.2018 20:37 Źródło: inf. własna
W finale lubelskiego turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzyń MKS Perła Lublin został rozbity przez SG BBM Bietigheim 34:19. Do fazy grupowej Ligi Mistrzyń awansowały Niemki. Mistrzyniom Polski pozostaje gra w trzeciej rundzie pucharu EHF. W spotkaniu o trzecie miejsce Super Amara (...)
08.09.2018 20:46 Źródło: inf. własna
W pierwszym dniu turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzyń SG BBM Bietigheim pokonał Super Amara Bera Bera 33:27. W drugim meczu MKS Perła Lublin rozgromił Jomi Salerno 28:17. Mistrzynie Polski przez pierwszy kwadrans prowadziły wyrównaną rywalizację z Włoszkami. Kolejne minuty to (...)
19.06.2018 10:57 Źródło: inf. własna/EHF/MKS Lublin
Piłkarki ręczne MKS-u Perła Lublin nie są pewne gry w elitarnej EHF Lidze Mistrzyń w rozgrywkach 2018/2019. Mimo znakomitego poprzedniego sezonu - wygrania Pucharu Challenge, zdobycia mistrzostwa Polski i Pucharu Polski -  ekipa z Koziego Grodu będzie musiała przebijać się do EHF Champions (...)
13.05.2018 23:21 Źródło: inf. własna
Kolejne turniej Final Four EHF Ligi Mistrzyń przeszedł do historii i kolejny dostarczył niezapomnianych emocji i wruszeń. Po wielkim finale w czasie dekoracji polały się łzy, ale jak to w sporcie bywa, miały diametralnie odmienny smak. Były łzy smutku Vardaru i łzy radości Gyori. O tym (...)
13.05.2018 21:00 Źródło: inf. własna/EHFCL