Wiadomości dla tagu: london handball cup
27.11.2011 17:27 Źródło: Inf. własna
Dopiero w finale London Handball Cup polskie piłkarki ręczne zaznały smaku porażki. Zespoł trenera  Kima Rasmussena przegrał z Austrią 22:23. Zawody były dla organizatorów sprawdzianem przed przyszłorocznymi igrzyskami olimpijskimi w Londynie. Dla reprezentantek Chin i Angoli, (...)
26.11.2011 15:44 Źródło: Inf. własna
komentarzy 3
Polskie piłkarki ręczne nadal niepokonane w turnieju London Handball Cup. W meczu półfinałowym pokonały jeden z najsilniejszych zespołów Afryki - Angolę 26:25. Do rozstrzygnięcia spotkania potrzebna była dogrywka. W walce o zwycięstwo w turnieju polskie szczypiornistki zagrają w (...)
24.11.2011 16:03 Źródło: zprp.pl