29.12.2015 19:19 Źródło: inf. własna/SPR Wisła Płock
komentarzy 4
Manolo Cadenas nie będzie trener Orlen Wisły Płock w przyszłym sezonie. Wygasający z końcem obecnego sezonu kontrakt nie zostanie przedłużony. Zarząd płockiego klubu nie porozumiał się ze szkoleniowcem w sprawie nowych warunków umowy i rozpoczął poszukiwania nowego trenera.   (...)
14.11.2015 17:51 Źródło: inf. własna/EHF/Orlen Wisła Płock
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock przerwali passę porażek w EHF Lidze Mistrzów. "Nafciarze" w spotkaniu 7. kolejki grupy A pokonali Besiktas Stambuł 32:26 i zachowali szansę na wyjście z grupy do 1/8 fnału. Pierwsze bramki w tych elitarnych rozgrywkach zdobył nowy zawodnik (...)
12.11.2015 12:46 Źródło: inf. własna
Często jestem proszony przez różne redakcje o komentarze podczas dużych imprez sportowych z udziałem naszej reprezentacji. Tym razem złamię tę regułę i z własnej inicjatywy podzielę się spostrzeżeniami z ostatniego turnieju towarzyskiego, który odbył się w Gdańsku z udziałem (...)
08.11.2015 21:52 Źródło: inf. własna
komentarzy 6
Polscy piłkarze ręczni przegrali w finale z Hiszpanią w finale towarzyskiego turnieju w Gdańsku. Biało-czerwoni nie znaleźli recepty na drużynę Manolo Cadenasa, która dominowała w prawie całym spotkaniu. Trzecie miejsce przypadło Szwedom, którzy w małym finale pokonali Rosjan. (...)
18.08.2015 09:51 Źródło: inf. własna/Wisła TV
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock przygotowują się do nowego sezonu, który ma być lepszy od poprzedniego. "Nafciarze" - po kolejnej przebudowie sportowo-organizacyjnej - liczą na zdobycie Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski. Zespół z Płocka chce też z jak najlepszej (...)
06.08.2015 09:29 Źródło: inf. własna/Wisła TV