Handball.pl - bilboard
Belka - przyjaciel recznej
Wiadomości dla tagu: mark bult
26.10.2010 22:41 Źródło: handball-world.de
komentarzy 2
Mark Bult udzielił wywiadu jednemu z największych niemieckich portali poświęconych piłce ręcznej  - Handball World. Dużą część stanowi opowieść o jego niespodziewanie krótkiej przygodzie w Vive Targach Kielce. Holender, który liczył na grę w drużynie mistrza Polski, (...)
14.09.2010 21:10 Źródło: Inf. własna/Radio Kielce
komentarzy 0
Dwaj zawodnicy występujący dotychczas w Vive Targach Kielce, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, będą grać w niemieckiej Bundeslidze. Mark Bult przeszedł do Fuechse Berlin, a Bartosz Konitz na rok trafił do TuS N-Luebbecke.     Bult był zawodnikiem klubu z Berlina w poprzednim (...)
09.09.2010 18:21 Źródło: Inf. własna/Radio Kielce
komentarzy 0
Jak dowiedziało się Radio Kielce Mark Bult powróci do Bundesligi i będzie znów graczem Fuechse Berlin. Holenderski rozgrywający, z którego nie tak dawno zrezygnowano w Vive Targach Kielce, będzie po kilkumiesięcznej przerwie ponownie kolegą klubowym Bartłomieja Jaszki i Michała (...)
03.09.2010 11:45 Źródło: vivetargi.pl
komentarzy 2
W oficjalnym serwisie klubowym Vive Targów Kielce opublikowano oświadczenie prezesa Bertusa Servaasa, które prezentujemy poniżej w całości.     Oświadczenie Prezesa Zarządu Vive Targów Kielce - Bertusa Servaasa w sprawie wypowiedzi udzielonych w ostatnich dniach (...)
02.09.2010 18:08 Źródło: Inf. własna/Radio Kielce
komentarzy 1
Bertus Servaas podczas czwartkowej konferencji prasowej wypowiedział się na temat rezygnacji z usług Marka Bulta. Jak podało Radio Kielce prezes Vive Targów Kielce zareagował publicznie na wypowiedzi holenderskiego zawodnika, które sugerowały, że to trener Bogdan Wenta jednoosobowo (...)
31.08.2010 22:21 Źródło: Gazeta Wyborcza Kielce
komentarzy 1
Mark Bult po zaledwie pięciu tygodniach przygotowań opuści zespół Vive Targów Kielce, bez rozegrania choćby jednego meczu o stawkę. Holender w rozmowie z dziennikarzami "Gazety Wyborczej Kielce" nie ukrywa swojego rozżalenia na decyzję trenera Bogdana Wenty. Zawodnik (...)
30.08.2010 16:34 Źródło: Inf. własna/vivetargi.pl
komentarzy 3
Znana jest już przyszłość trzech zawodników, z którymi władze Vive Targów rozmawiały w ostatnich dniach o ich przyszłości w barwach kieleckiego klubu. Mark Bult zdecydował się opuścić drużynę trenera Bogdana Wenty, a Damian Kostrzewa i Mateusz Jachlewski na pewno w niej (...)
27.08.2010 21:59 Źródło: Inf. własna
komentarzy 1
To już niemal pewne! Holender Mark Bult, Damian Kostrzewa i Michał Adamuszek nie będą grać w przyszłym sezonie w Vive Targach Kielce. Jak dowiedział się Handball.pl mają czas do poniedziałku, by się określić - czy odchodzą z klubu czy wolą regularnie "grzać" nawet nie ławkę (...)
03.08.2010 23:33 Źródło: Inf. własna/echodnia.eu
komentarzy 0
 Szczypiorniści Vive Targi Kielce mieli we wtorkowe popołudnie sympatyczny przerywnik podczas przygotowań do nowego sezonu. Po porannym treningu mistrzowie Polski uczestniczyli bowiem w profesjonalnej sesji zdjęciowej i bardzo dobrze się podczas niej bawili.     Pozowanie przed (...)
14.07.2010 17:46 Źródło: vivetargi.pl
komentarzy 0
Mark Bult, prawy rozgrywający Vive Targów Kielce, rozpoczął przygotowania z zespołem do nowego sezonu. Holenderski zawodnik przyznał, że bardzo szybko zdecydował się na transfer z Niemiec do Polski. Skusiła go perspektywa gry w drużynie, która chce podbić Ligę Mistrzów. (...)
1
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens