Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: meble wójcik elbląg
08.04.2017 21:00 Źródło: inf. własna/MMTS Kwidzyn/Meblwe Wojcik Elbląg
Niespodzianka w Kwidzynie na zakończenie rundy zasadniczej PGNiG Superligi. Miejscowy MMTS przegrał z Meble Wójcik Elbląg 25:28. Było to pierwsze zwycięstwo elblążan odniesione na wyjeździe.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Widziane z Kwidzyna: (...)
15.03.2017 21:40 Źródło: inf. własna/Meble Wójcik Elbląg/Piotrkowianin
Mecz ostrej walki obejrzeli kibice piłki ręcznej w Elblągu. Meble Wójcik pokonały Piotrkowianina 16:14. W spotkaniu 22. kolejki PGNiG Superligi sedziowie aż 17 razy odsyłali zawodników na dwuminutowe kary.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Widziane z (...)
10.03.2017 21:41 Źródło: inf. własna/Meble Wójcik Elbląg
W spotkaniu bardzo dobrze znanych sobie beniaminków z północy kraju, lepsi okazali się gracze prowadzeni przez trenerski duet Damiana Wleklaka i Marcina Lijewskiego. O ile jeszcze w pierwszej połowie mecz był wyrównany, o tyle w drugiej goście pokazali, że nieprzypadkowo (...)
24.02.2017 21:40 Źródło: inf. własna
Pełen emocji był mecz 19. kolejki w Elblągu. Miejscowe Meble Wócjik podejmowaly KPR RC Legionowo. Gospodarze przegrali jedną bramką 23:24.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Już od pierwszych minut  swoją obecność na boisku zaznaczył (...)
18.02.2017 12:40 Źródło: inf. własna/Meble Elbląg/Górnik Zabrze