Wiadomości dla tagu: miedź legnica
28.05.2015 08:14 Źródło: inf. własna/Miedź Legnica
Wszystko jasne w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych. Ostatnią niewiadomą był to, kto wygra baraże o grę w elitarnych rozgrywkach w Polsce. Lepszy w dwumeczu okazał się Śląsk Wrocław, który dwukrotnie pokonał Miedź Legnica. W rewanżowym spotkaniu barażowym wrocławianie (...)
23.03.2013 18:48 Źródło: inf. własna / Miedź Legnica
Czuwaj Przemyśl skazywany przez wszystkich na degradację zdobył czwarty punkt na zakończenie fazy zasadniczej PGNiG Superligi. W spotkaniu 22. kolejki piłkarze ręczni z Przemyśla zremisowali z Miedzią Legnica 34:34. Obie ekipy zmierzą się jeszcze dwukrotnie w walce o pozostanie w najwyższje (...)
13.03.2013 19:43 Źródło: inf. własna/Miedź Legnica
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock wygrali w Legnicy z Miedzią 29:19 w meczu 21. kolejki PGNiG Superligi. "Nafciarze" rozegrali mecz w środku tygodnia, w weekend czeka ich kolejny bardzo wazny mecz w fazie grupowej Pucharu EHF. Na tle o wiele słabszego rywala z Legnicy zaprezentowali (...)
10.03.2013 18:43 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni Piotrkowianina coraz bliżej gry w ćwierćfinale PGNiG Superligi i tym samym utrzymania się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Beniaminek pokonał w meczu 20. kolejki  Miedź Legnica 25:18. W pierwszej połowie goście z Legnicy toczyli wyrównany bój z (...)
03.03.2013 19:43 Źródło: inf. własna/ Miedź Legnica