Wiadomości dla tagu: mistrzostwa europy
22.03.2019 15:43 Źródło: inf. własna/ZPRP/HF
Trener reprezentacji Polski Patryk Rombel powołał 21 zawodników na mecze z Niemcami w eliminacjach ME 2020. Będzie to debiut tego szkoleniowca w roli seleckjonera biało-czerwonych.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Nasi szczypiorniści już 4-go (...)
22.02.2019 14:11 Źródło: inf. własna/ZPRP
W Mińsku prezesi federacji Polski, Białorusi i Litwy podpisali list intencyjny w sprawie wspólnej organizacji turnieju finałowego Mistrzostw Europy mężczyzn 2026.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Na dokumencie podpisy złożyli Prezes Związku Piłki Ręcznej w (...)
13.02.2019 14:03 Źródło: inf. własna/ZPRP
10 kwietnia reprezentację Polski czeka kolejny mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Rywalem podopiecznych trenera Piotra Przybeckiego będą Niemcy - aktualnie czwarta drużyna na świecie.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Spotkanie zostanie (...)
16.12.2018 18:56 Źródło: inf. własna/ZPRP/EHF
Historyczny sukces zanotowały piłkarki ręczne Francji. Trójkolorowe w finale mistrzostw Europy, którego areną była paryska Accor Hotels Arena, pokonały Rosjanki 24:21 (13:12). Dzięki zwycięstwu Francuzki zapewniły sobie występ na igrzyskach w Tokio.   Podyskutuj z (...)
16.12.2018 16:33 Źródło: inf. własna/EHF/ZPRP
Reprezentacja Holandii wywalczyła brazowy medal Mistrzostw Europy we Francji. W mały finale "pomarańczowe" pokonały Rumunię 24:20.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   To czwarty medal Holenderek na piątym turnieju mistrzowskim w ciągu trzech (...)
14.12.2018 23:08 Źródło: inf. własna/EHF