I Love Handball - Belka duza 1
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: mistrzostwa europy
18.12.2016 20:39 Źródło: inf. własna
Norwegia nie zwalnia tempa i po meczu godnym finału Mistrzostw Europy wywalczyła siódmy w historii złoty medal w imprezie tej rangi. W ten stojący na bardzo wysokim poziomie finał wpisałyśmy się również i my, jako że byłyśmy parą rezerwową - piszą w swojej ostatniej (...)
18.12.2016 19:24 Źródło: inf. własna/EHF
Piłkarki ręczne Norwegii zdobyły siódmy raz w historii mistrzostwo Europy. W finałowym meczu turnieju w Szwecji pokonały Holandię. Po pierwszej wyrównanej połowie, w drugiej odsłonie przewagę uzyskały Skandynawki, które nie oddały jej do końca. Norwegia wygrała z Holandią (...)
18.12.2016 17:14 Źródło: inf. własna
Francja zdobyła brązowy medal ME 2016 piłkarek ręcznych. "Trójkolorowe" zaczęły mecz od wysokiego prowadzenia z Danią, które stopniało w drugiej połowie. Doświadczony francuski zespół nie dał jednak sobie wydrzeć wygranej i zajął trzecie miejsce w szwedzkim (...)
18.12.2016 15:26 Źródło: inf. własna/EHF
Europejska Federacja Piłki Ręcznej przy pomocy ekspertów i kibiców wytypowała Drużynę Gwiazd ME 2016 piłkarek ręcznych. EHF ogłosiła swoją decyzję tradycyjnie tuż przed decydującymi meczami turnieju.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   (...)
18.12.2016 13:48 Źródło: inf. własna
Marit Malm Frafjord chce zdobyć kolejne złoto dla Norwegii na ME 2016. Kołowa reprezentacji przyznaje, że bardziej denerwuje się przed półfinałem niż finałem każdej imprezy, bo dwie najlepsze ekipy mają już przecież zapewnione medale, choć wszyscy chcą tego najcenniejszego. (...)
18.12.2016 10:48 Źródło: inf. własna