Wiadomości dla tagu: mks kalisz
10.03.2019 19:12 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
NMC Górnik Zabrze po wyczerpującej serii spotkań z rywalami z czołówki ligi wreszcie mógł spotkać się z teoretycznie słabszym rywalem. Energa MKS Kalisz po zmianie szkoleniowca na doskonale znanego w Zabrzu Patrika Liljestranda nabrała jednak drugiego oddechu i grała z meczu na (...)
02.03.2019 19:08 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 20. serii PGNiG Su­per­li­gi Ener­ga MKS Ka­lisz ule­gła na wła­snym par­kie­cie  Gwar­dii Opole 26:31. Nie­ste­ty ko­lej­na prze­gra­na ka­li­szan znów od­da­la ich awans do naj­lep­szej (...)
23.02.2019 18:53 Źródło: inf. własna/PGniG Superliga
To były derby pełne ener­gii. W so­bot­ni wie­czór szczy­pior­ni­ści Ener­gi Wy­brze­ża Gdańsk po­dej­mo­wa­li Ener­gę MKS Ka­lisz. Ten mecz był szcze­gól­ny dla pod­opiecz­nych Mar­ci­na (...)
17.02.2019 13:27 Źródło: inf. własna
Nie obyło się bez emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, ale w ostatecznym rozrachunku triumfowali gospodarze. W 18. serii spotkań PGNiG Superligi Energa MKS Kalisz pokonała na własnym parkiecie Chrobrego Głogów 26:24. Dla kaliszan to trzecia z rzędu wygrana. Bardzo ważna, bo wydatnie (...)
08.02.2019 21:12 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W spotkaniu SPR Stali Mielec z MKS-em Kalisz patrząc na tabelę nie można było wskazać wyraźnego faworyta, choć ostatnie spotkania mogły w tej roli stawiać zespół przyjezdny, który pod wodzą nowego szkoleniowca – Patricka Liljestranda spisuje się bardzo dobrze. Nie inaczej (...)
02.02.2019 21:58 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Łukasz Zakreta zrobił różnicę podczas dzisiejszego meczu PGNiG Superligi Mężczyzn. To głównie dzięki jego udanym interwencjom Energa MKS Kalisz zrewanżowała się Miedziowym za porażkę w pierwszej rundzie na własnym parkiecie. Dziś Energetyczni wygrali 28:22 (12:11).   (...)
30.01.2019 22:15 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga