Wiadomości dla tagu: mks kalisz
08.02.2019 21:12 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W spotkaniu SPR Stali Mielec z MKS-em Kalisz patrząc na tabelę nie można było wskazać wyraźnego faworyta, choć ostatnie spotkania mogły w tej roli stawiać zespół przyjezdny, który pod wodzą nowego szkoleniowca – Patricka Liljestranda spisuje się bardzo dobrze. Nie inaczej (...)
02.02.2019 21:58 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Łukasz Zakreta zrobił różnicę podczas dzisiejszego meczu PGNiG Superligi Mężczyzn. To głównie dzięki jego udanym interwencjom Energa MKS Kalisz zrewanżowała się Miedziowym za porażkę w pierwszej rundzie na własnym parkiecie. Dziś Energetyczni wygrali 28:22 (12:11).   (...)
30.01.2019 22:15 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Mieli pięć sekund, by doprowadzić do remisu i serii rzutów karnych. Szansy nie udało się wykorzystać. Piłkarze ręczni Energi MKS Kalisz przegrali z Azotami Puławy 24:25, ale kibice mieli na co popatrzeć. Zacięte spotkanie trzymało w napięciu przez 60 minut.   Podyskutuj z (...)
07.12.2018 21:56 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Nafciarze nie bawili się w Świętych Mikołajów. W meczu 14. kolejki kończącym rok 2018 Orlen Wisła Płock zwyciężyła MKS Kalisz 30:18.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Nafciarze od pierwszych minut grali „swoje”, czyli mocną obronę (...)
02.12.2018 18:44 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Szczypiorniści MMTS Kwidzyn pokonali Energę MKS Kalisz 24:21. Swój marsz po zwycięstwo kwidzynianie rozpoczęli już w 11 minucie gry prowadząc nieprzerwanie do końca spotkania. Gościom w 41 minucie udało się co prawda zbliżyć na jedną bramkę, jednak końcówkę meczu lepiej (...)
25.11.2018 14:46 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga