MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: mks kalisz
07.12.2018 21:56 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Nafciarze nie bawili się w Świętych Mikołajów. W meczu 14. kolejki kończącym rok 2018 Orlen Wisła Płock zwyciężyła MKS Kalisz 30:18.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Nafciarze od pierwszych minut grali „swoje”, czyli mocną obronę (...)
02.12.2018 18:44 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Szczypiorniści MMTS Kwidzyn pokonali Energę MKS Kalisz 24:21. Swój marsz po zwycięstwo kwidzynianie rozpoczęli już w 11 minucie gry prowadząc nieprzerwanie do końca spotkania. Gościom w 41 minucie udało się co prawda zbliżyć na jedną bramkę, jednak końcówkę meczu lepiej (...)
25.11.2018 14:46 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Po zaciętym i pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji spotkaniu zespół Energi MKS Kalisz uległ na własnym parkiecie Piotrkowianinowi Piotrków Trybunalski 24:29. Dla gospodarzy to bardzo dotkliwa porażka, dla gości cenne zwycięstwo, umacniające ich szanse w walce o czołową (...)
14.11.2018 22:33 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni przegrali na własnym parkiecie z Energą MKS Kalisz. Po bardzo niespokojnym meczu w samej końcówce goście przechylili szalę na własną korzyść i pokonali drużynę trenera Piotra Frelka 28:25.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
06.11.2018 22:32 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Niespodzianki nie było. W meczu 10.serii PGNiG Superligi zespół Energi MKS Kalisz uległ na własnym parkiecie PGE VIVE Kielce 27:37.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Po blamażu, jakim bez wątpienia była sobotnia przegrana z Arką Gdynia, kaliszanie bardzo (...)
11.10.2018 20:20 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga