Wiadomości dla tagu: mks lublin
27.06.2018 15:38 Źródło: inf. własna/MKS Lublin/EHF/ZPPR
komentarzy 3
Znamy już przeciwników MKS Perły Lublin w walce o fazę grupową EHF Ligi Mistrzyń. W środę, 27-go czerwca podczas losowania w Wiedniu los przydzielił urzedujące mistrzynie Polski do jednej grupy z niemieckim SG BBM Bietigheim, włoskim Jomi Salerno oraz hiszpańskim Super Amara Bera Bera. (...)
19.06.2018 10:57 Źródło: inf. własna/EHF/MKS Lublin
Piłkarki ręczne MKS-u Perła Lublin nie są pewne gry w elitarnej EHF Lidze Mistrzyń w rozgrywkach 2018/2019. Mimo znakomitego poprzedniego sezonu - wygrania Pucharu Challenge, zdobycia mistrzostwa Polski i Pucharu Polski -  ekipa z Koziego Grodu będzie musiała przebijać się do EHF Champions (...)
22.05.2018 18:35 Źródło: inf. własna/MKS
Znamy pięć nowych zawodniczek MKS-u Perła Lublin, która w minionym sezonie zdobyła trzy korony. Ekipa trenera Roberta Lisa, kórzy przedłuzył kontrakt z klubem o trzy lata, zdobyła Challenge Cup, Mistrzostwo Polsk i Puchar Polski. To jeden z najlepszych sezonów ekipy z Koziego (...)
19.05.2018 13:16 Źródło: inf. własna/Kurier Lubelski
Nie od dziś wiadomo, że Załębie Lublin i MKS Perła Lublin nie darzą się sypatią. Wszystko z powodu wiekrotnych walk o tytuł mistrza Polski i punkty w PGNiG Superlidze. Nie inaczej było też w meczu ostatniej kolejki PGNiG Superligi, w której Zagłębie Lubin pokonało na wyjeździe MKS (...)
18.05.2018 22:27 Źródło: inf. własna/MKS Lublin/MKS Zagłębie Lubin