Wiadomości dla tagu: mmts kwidzyn
25.05.2019 21:42 Źródło: inf. własna/MMTS Kwidzyn
Piłkarze ręczni Gwardii Opole zdobyli brązowy medal PGniG Superligi piłkarzy ręcznych. W rewanżowym meczu małego finału pokonali MMTS Kwidzyn 26:24. To drugi w historii brąz mistrzostw Polski dla Gwardii, która podobny sukces osiągnęła... 55 lat temu.   Podyskutuj z (...)
21.05.2019 09:21 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
MMTS Kwidzyn pokonał Gwardię Opole w pierwszym meczu rywalizacji o brązowy medal mistrzostw Polski. Kwidzynianie wygrali 26:25, choć chwilami prowadzili nawet 5-6 bramkami. Nie utrzymali jednak wypracowanej przewagi, a opolanie prowadzeni przez szalejącego w ataku Antoniego Łangowskiego zniwelowali (...)
19.05.2019 15:38 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
ORLEN Wisła Płock po raz drugi pokonała MMTS Kwidzyn i pewnie awansowała do finału PGNiG Superligi. W nim czeka już PGE VIVE Kielce. Pierwszy mecz w ORLEN Arenie już w środę.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   To była powtórka z pierwszego pojedynku. (...)
15.05.2019 20:40 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock / MMTS Kwidzyn
Piłkarze Orlen Wisły Płock są bardzo blisko zapewnienia sobie gry w finale PGNiG Superligi. W pierwszym meczu półfinałowym "Nafciarze" rozgromili na wyjeździe MMTS Kwidzyn 25:13   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   [Widziane z Kwidzyna]: (...)
30.04.2019 22:13 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Po pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu NMC Górnik Zabrze zanotował zwycięstwo z MMTSem Kwidzyn. Dwie bramki zaliczki to jednak za mało, by mieć pewność awansu do czołowej czwórki PGNiG Superligi, dlatego mecz rozgrzewał  kibiców już na kilka dni przed pierwszym (...)
23.04.2019 21:08 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga