Wiadomości dla tagu: mt melsungen
27.03.2011 18:02 Źródło: Inf. własna
HSV Hamburg wygrał spotkanie 26. kolejki Bundesligi piłkarzy ręcznych. Drużyna braci Lijewskich bez problemów pokonała MT Melsungen. Hamburczycy są coraz bliżej upragnionego mistrzostwa Niemiec.   Goście z Melsungen prowadzili tylko raz - na początku meczu 1:0 po golu Ivana Brovki. (...)
14.11.2010 18:13 Źródło: inf. własna
Dwa mecze 11. kolejki Bundesligi był szczególnie interesujące dla polskich kibiców piłki ręcznej. Fuechse Berlin męczyło się niemiłosiernie z Friesenheim, a we Flensburgu doszło do hitowego starcia pomiędzy miejscową drużyną, a Rhein-Neckar Loewen. W obu spotkaniach kluczowe (...)
12.10.2010 20:50 Źródło: Inf. własna
To się musiało tak skończyć. Po siedmiu meczach bez zwycięstwa lub choćby remisu MT Melsungen zwolniło trenera Matjaza Tomineca. Melsungen to obecnie najgorsza ekipa Bundesligi, jako jedyna nie zdobyła w siedmiu meczach nawet punktu. Tymczasowym trenerem zespołu będzie dotychczasowy (...)
08.10.2010 22:54 Źródło: inf. własna