MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: norwegia
14.12.2018 23:08 Źródło: inf. własna
Rosja i Fancja zagrają w wielkim finale 13. Mistrzostw Europy piłkarek ręcznych. Rosjanki po bardzo dobrym meczu pokonały Rumunię, a świetnie gająca w obronie Francja ograła Holandię. W meczu o 5. miejsce Norwegia rozbiła Szwecję.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
30.09.2018 18:16 Źródło: inf. własna/ZPRP
Mistrzynie świata pokonane! Na zakończenie Golden League 2018 Biało-czerwone zwyciężyły Francuzki 22:16 (9:10). Kluczem do sukcesu była znakomita gra w obronie, po przerwie zawodniczki Leszka Krowickiego straciły tylko sześć bramek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
29.09.2018 20:05 Źródło: inf. własna/ZPRP
Znakomity mecz i ważne zwycięstwo Biało-czerwonych w Golden League 2018! Polki ograły w Aarhus gospodynie imprezy Dunki 23:21 (12:14) i ze spokojem czekają na niedzielne starcie z mistrzyniami świata Francuzkami.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Po 10. minutach (...)
27.09.2018 20:14 Źródło: inf. własna/ZPRP
Bez niespodzianki w pierwszym meczu Polski podczas prestiżowego turnieju Golden League w Danii. Biało-czerwone - mimo dobrej postawy - niestety przegrały 27:34 z Norwegią - najbardziej utytułowaną drużyną w handballu w ostatnich latach. W kolejnych meczach ekipa prowadzona przez trenera Leszka (...)
10.09.2018 16:35 Źródło: inf. własna/ZPRP