Wiadomości dla tagu: orlen wisła płock
08.03.2019 21:47 Źródło: inf. własna/PGNiG
W meczu 21. serii PGNiG Superligi PGE Vive Kielce pokonało Orlen Wisłę Płock 33:30. W Hali Legionów dawno nie było tak zaciętego spotkania ligowego. Po 60-ciu  minutach na tablicy wyników widniał remis 30:30 i potrzebna była seria rzutów karnych, by rozstrzygnąć o (...)
03.03.2019 17:13 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock awansowali do 1/8 finału EHF Ligi Mistrzów. W trzydzieści minut Nafciarze nie tylko odrobili straty z pierwszej połowy, ale również pierwszego pojedynku w ORLEN Arenie. Wygrali w Danii 27:20.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
27.02.2019 08:57 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 20. serii PGNiG Su­per­li­gi Orlen Wisła Płock podejmowała Arkę Gdy­nia. Nafciarze nie dali gościom żadnych szans, wygrywając 36:17.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Trze­ba uczci­wie po­wie­dzieć, że Arka nie (...)
23.02.2019 12:12 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/EHF
W pierwszym meczu fazy pucharowej VELUX EHF Ligi Mistrzów ORLEN Wisła Płock przegrała przed własną publicznością z Bjerringbro-Silkeborg 22:26. Rewanż za tydzień w Danii.  O awans będzie bardzo ciężko.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!     (...)
22.02.2019 12:37 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze/ZPRP