Wiadomości dla tagu: orlen wisła płock
08.03.2017 22:03 Źródło: inf. własna
komentarzy 3
Sensacyjny wynik w meczu 21. kolwejki PGNiG Superligi. Piłkarze ecnzie Piotrkowianina pokonali Orlen Wisłe Płock 26:25. "Nafciarze" w ostatniech minutach dramatyznie gonili rywala, ale na uratowanie choćby remisu i doprowadzenie do dogrywki zabrakło im czasu.   Podyskutuj z Handball.pl (...)
05.03.2017 19:32 Źródło: inf. własna/EHF/Orlen Wisła Płock
Porażka Orlen Wisły Płock w EHF Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych. "Nafciarze" przegrali w 13. kolejce z PSG Handball 25:29, a to oznacza, że sprawa awansu do 1/8 finału nie jest juz taka pewna. Płocczanie w ostatniej kolejce grają na wyjeździe z Barceloną.   (...)
01.03.2017 21:55 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
Jednostronne widowisko obejrzeli kibice w Płocku w ramach 20-stej kolejki PGNiG Superlgii. Miejscowa Orlen Wisła poknała wysoko Wybrzeże Gdańsk 39:27. Zwycięstwo gospdoarzy ani przez moment nie było zagrożone.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsze minuty (...)
25.02.2017 18:40 Źródło: inf. własna/SPR Wisła Płock/EHF
W meczu 12. kolejki EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych MKB Veszprem pokonało Orlen Wisłę Płock 31:25. "Nafciarze" mimo porażki są niemal pewni gry w 1/8 finału tych rozgrywek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Wiślacy podeszli do (...)
22.02.2017 22:00 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Azoty Puławy