Mieszkanie
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: orlen wisła płock
26.11.2016 21:59 Źródło: inf. własna/EHF/Orlen Wisła Płock
Nieudany wyjazd Orlen Wisły Płock do Szwajcarii. "Nafciarze" w ósmej kolejce EHF Ligi Mistrzów przegrała z Kadetten Schaffhausen 25:27, ale wciąż ma szansę na wyjście z grupy.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Już pierwszy (...)
22.11.2016 20:37 Źródło: inf. własna/SPR Wisła Płock/MMTS Kwidzyn
Sporo emocji było w meczu 12. kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych w Płocki. Miejscowa Orlen Wisła pokonała po rzutach karnych MMTS Kwidzyn 34L34 k. 5:3 i umocniła się na czele tabeli. "Nafciarze" pozostają niepokonani od początku sezonu, dla kwidzynian to dopiero druga porażka (...)
20.11.2016 19:31 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Chrobry Głogów
Efektowne zwycięstwo Orlen Wisły Płock w meczu 11. serii spotkań PGNiG Superligi. Płocczanie pokonali wysoko Chrobrego Głogów 37:20. Już po pierwszej połowie różnica między obiema drużynami wynosił 13 bramek, co właściwie przesądzało o wyniku spotkania.   Podyskutuj z (...)
17.11.2016 20:41 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/EHF
Orlen wisła Płock pokonała Kadetten Schafhausen w meczu 7. kolejki grupy A EHF Ligi Mistrzów. Dzięki wygranej "Nafciarze" przesuneli się w stawce na 6. miejsce, które daje upragniony awans do strefy pucharowej.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
12.11.2016 20:36 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Zagłębie Lubin