KOszulki 2
Wiadomości dla tagu: orlen wisła płock
22.02.2017 22:00 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Azoty Puławy
W meczu 19. kolejki PGNiG Superligi Azoty Puławy podejmowały Orlen Wisłę Płock. Do przerwy nieco lepiej radzili sobie gospodarze, ale po przerwie dominowali "Nafciarze", którzy wygrali czterema bramkami.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   (...)
18.02.2017 17:56 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/EHF
W meczu 11. kolejki VELUX EHF Ligi Mistrzów piłkarze reczni Orlen Wisły Płock pokonała Bjerringbro-Sikeborg 28:25. "Nafciarze" po tym zwycięstwie  mogą być niemal pewni awansu do 1//8 finału tych elitarnych rozgrywek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
15.02.2017 22:09 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
W 18. kolejce PGNiG Superligi doszło do Derbów Mazowsza. Zdecydowanie lepsza w tym starciu okazała się Orlen Wisła Płock, która pokonała przed własną publicznością KPR RC Legionowo 26:17.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Choć (...)
12.02.2017 18:57 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/EHF
Piłkarze ręczni Orlen Wisły P{łock nie wykorzystali atutu własnego boiska w meczu 10. kolejki EHF Ligi Mistrzów. "Nafciarze" ulegli Flensburgowi-Handewtii 30:37 i wciąż zajmują szóste miejsce w tabeli swojej grupy.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
08.02.2017 20:54 Źródło: inf. własna/Gwardia Opole/Orlen Wisła Płock
Jednostronne widowisko w 16. kolejce PGNiG Superligi obejrzeli kibice w Opolu. Miejscowa Gwardia została rozgromiona przez Orlen Wisłe Płock. Nafciarze wygrali na wyjeździe aż 39:21.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Widziane z Opola: (...)
01.02.2017 19:38 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock