Salming 2
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: orlen wisła płock
05.10.2016 20:37 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
Już tylko do dwóch stopniała grupa niepokonanych drużyn w PGNiG Superlidze. TO miano straciła drużyna  Azotów Puławy, która w wyjazdowym meczu 6. kolejki przegrała na wyjeździe z niepokonaną Orlen Wisłą Płock. "Nafciarze" wygrali 29:24, choć do przerwy (...)
02.10.2016 18:59 Źródło: inf. własna/SPR Wisła Płock/EHF
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock wciąż bez wygranej w EHF Lidze Mistrzów. W drugim meczu nowego sezonu "Nafciarze" przegrali na wyjeździe z Paris Saint Germain Handball 30:33.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   "Nafciarze" (...)
28.09.2016 19:54 Źródło: inf. własna/SPR Wisła Płock
W meczu 5. serii spotkań PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych ORLEN Wisła pokonała na wyjeździe KPR RC Legionowo 33:23. KPR mimo ambitnej postawy, nie był w stanie zagrozić "Nafciarzom", którzy w tym sezonie kroczao d zwyciestwa do zwycięstwa.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
25.09.2016 19:51 Źródło: inf. własna/Orlen Włsła Płock/EHF
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock od porażki rozpoczęli udział w nowych rozgrywkach EHF Ligi Mistrzów. "Nafciarze" przegrali z FC Barceloną 23:28. Przed długi okres płocka druzyna dominowała, ale ostatnie sło9w nalezało do mistrzów Hiszpanii.   Podyskutuj (...)
21.09.2016 21:37 Źródło: inf. własna/SPR Wisła Płock/Górnik Zabrze