Wiadomości dla tagu: paris saint germain handball
27.05.2018 21:14 Źródło: inf. własna/EHF
Piłkarze ręczni Montpellier HB wygrali EHF Ligę Mistrzów. W wielkim finale turnieju w Kolonii pokonali HBC Nantes 32:27. W meczu o 3. miejsce spotkali się wielcy przegrani turnieju. Paris Saint Germain Handball okazał się lepszy o jedną bramkę (29:28) od Vardaru Skopje. To drugi (...)
26.05.2018 19:54 Źródło: inf. własna/EHF
Sensacyjnie zakończyły się dwa półfinały EHF Ligi Mistrzów podczas pierwszego dnia turnieju Final Four. Przegrali obaj ubiegłoroczni finaliści. Kiedy wszyscy szykowali się na wielki rewanż, Paris Saint Germain Handball przegrał z HBC Nantes, a Vardar Skopje uległ (...)
28.04.2018 21:36 Źródło: inf. własna/VIVE/EHF
W drugim ćwierćfinałowym meczu EHF Ligi Mistrzów PGE Vive Kielce przegrało na wyjeździe z Paris Saint-Germain 32:35. Kielczanie dzielnie walczyli o odrobienie straty z pierwszego spotkania i nawet prowadzili z gospodarzami trzema bramkami, ale ostatecznie nie udało im się pokonać (...)
21.04.2018 20:28 Źródło: inf. własna/VIVE/EHF
W pierwszym meczu ćwierćfinałowym EHF Ligi Mistrzów PGE Vive Kielce przegrało z Paris Saint-Germain 28:34. Mistrzom Polski zupełnie nie wyszła pierwsza połowa, ale w drugiej swoim zrywem zasłużyli na doping kibiców, który niósł ich do ostatnich minut spotkania. Ze (...)
26.11.2017 20:44 Źródło: inf. własna/EHF/Vive