Wiadomości dla tagu: paris saint germain handball
05.11.2017 18:45 Źródło: inf. własna/VIVIE
Piłkarze ręczni PGE Vive Kielce nadal nie wygrali meczu na wyjeździe w obecnym sezonie EHF Ligi Mistrzów. Kielczanie przegrali z silnym zespołem PSG Handball 28:33. O ile w pierwszej połowie mistrzowie Polski mogą być zadowoleni ze swojej gry, o tyle w drugiej stroną (...)
05.03.2017 19:32 Źródło: inf. własna/EHF/Orlen Wisła Płock
Porażka Orlen Wisły Płock w EHF Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych. "Nafciarze" przegrali w 13. kolejce z PSG Handball 25:29, a to oznacza, że sprawa awansu do 1/8 finału nie jest juz taka pewna. Płocczanie w ostatniej kolejce grają na wyjeździe z Barceloną.   (...)
02.10.2016 18:59 Źródło: inf. własna/SPR Wisła Płock/EHF
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock wciąż bez wygranej w EHF Lidze Mistrzów. W drugim meczu nowego sezonu "Nafciarze" przegrali na wyjeździe z Paris Saint Germain Handball 30:33.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   "Nafciarze" (...)
06.09.2016 17:34 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni Vive Tauronu Kielce nie zdołali awansować do finału prestiżowego turnieju IHF Super Globe 2016. W półfinale przegra z Paris Saint Germain. Dużą zasługę w zwycięstwie mistrzów Francji miał bramkarz Thierry Omeyer, kóry seriami bronił rzuty kielczan. (...)
03.06.2016 20:35 Źródło: inf. własna/Vive Tauron Kielce
To był wyjątkowy sezon dla kieleckiej i polskiej piłki ręcznej. Pierwszy raz w historii polskiego i kieleckiego handballu klub z Polski zdobył EHF Ligę Mistrzów. Kielczanie zdobyli tytuł w dramatycznych okolicznościach, które zapewniają wielki szacunek zwycięzcy. Telewizja Vive TV (...)
29.05.2016 16:57 Źródło: inf. własna