Wiadomości dla tagu: patryk kuchczyński
14.01.2015 20:22 Źródło: inf. własna/Tempo
Michael Biegler udzielił tygodnikowi Tempo wywiadu przed rozpoczynającymi się w czwartek Mistrzostwami Świata piłkarzy ręcznych. Wykręcił się od prognozowania miejsca, które mogą zająć Polacy, a także nie obiecał, że nie przytrafi nam się mecz na turnieju jak ten sprzed dwóch (...)
16.01.2014 14:28 Źródło: inf. własna/ZPRP
tPatryk Kuchczyński pomoże kolegom z reprezentacji Polski powalczyć o awans do drugiej rundy mistrzostw Europy. Powinniśmy go zobaczyć w składzie drużyny, która w piątek zagra przeciw Rosji. Zawodnik spodziewany jest dziś w Aarhus tuż przed północą - poinformował ZPRP   (...)
07.04.2013 22:36 Źródło: inf. własna
Polscy piłkarze ręczni wygrali ze Szwecją 22:18 w meczu 4. Kolejki grupy 5. eliminacji do ME Dania 2014. Zdaniem rozgrywającego Bartłomieja Jaszki kluczem do wygranej była bardzo mocna gra w defensywie.   Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas! Reporter Handball.pl zebrał opinie (...)
02.04.2013 09:00 Źródło: inf. własna/ TVP Gdańsk/sport.tvp.pl
Już 4-go kwietnia w Malmoe polscy piłkarze ręczni rozegrają pierwszy z dwóch meczów w eliminacjach do ME 2014. Polacy na pierwsze zgrupowanie pojechali do COS w Cetniewie, gdzie pracowało dużo zawodników z polskiej PGNiG Superligi. Mimo sporych osłabień atmosfera w kadrze bojowa. (...)
27.03.2012 17:32 Źródło: inf. własna