Wiadomości dla tagu: pge vive kielce
14.10.2018 19:29 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce
W meczu 5. kolejki fazy grupowej EHF Ligi Mistrzów PGE Vive Kielce pokonało HC Vardar 31:27. Można śmiało powiedzieć, że wygrał zespół mocniejszy fizycznie, technicznie, ale i mentalnie, bo spotkanie obfitowało w wiele emocji, a zwyciężyła ta ekipa, która lepiej (...)
09.10.2018 22:01 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce
W meczu 7. serii PGNiG Superligi PGE Vive Kielce pokonało MMTS Kwidzyn 36:29. Ekipa trenera Tomasza Strząbały bardzo ładnie radziła sobie w pierwszej połowie, wykorzystując błędy popełniane przez kielczan, przez długi okres gry idąc punkt za punkt. W drugiej części gry jednak kielczanie (...)
06.10.2018 19:41 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce/EHF TV
W meczu 4. kolejki Ligi Mistrzów PGE Vive Kielce pokonało IFK Kristianstad 33:31. Pierwsza, w miarę spokojna połowa pojedynku okazała się złudna, bo w drugiej części spotkania Szwedzi doszli kielecki zespół i do końca toczyła się wyrównana, emocjonująca gra (...)
02.10.2018 21:40 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Przez 33 minuty Piotrkowianin walczył jak równy z równym z mistrzem Polski, PGE Vive Kielce. Później jednak goście wrzucili szósty bieg i wygrali różnicą trzynastu trafień (45:32).   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Kielecka drużyna (...)
30.09.2018 21:39 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce/EHF
W meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów PGE Vive Kielce wygrało z triumfatorami minionej edycji rozgrywek, Montpellier HB 29:26. Zawodnicy Talanta Dujshebaeva dominowali nad gospodarzami od samego początku i mimo przejściowych problemów, po wielkich emocjach i pięknej grze (...)
26.09.2018 11:38 Źródło: inf. własna