KOszulki 2
Wiadomości dla tagu: pge vive kielce
02.12.2017 19:49 Źródło: inf. własna/EHF/Vive
W ostatnim meczu EHF Ligi Mistrzów tego roku PGE Vive Kielce przegrało na wyjeździe z Telekom Veszprem HC 26:31. Po bardzo dobrej pierwszej połowie zakończonej remisem 15:15, zawodnicy z Kielc nieco stracili siłę rażenia i ulegli mistrzom Węgier 26:31.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
26.11.2017 20:44 Źródło: inf. własna/EHF/Vive
Piłkarze ręczni PGE Vive Kielce przegrali z PSG Handball w 9. kolejce EHF Ligi Mistrzów. Mecz miał kilka dramatycznych zwrotów, ale ostatecznie lepsi okazali się "bogacze" z Paryża, którzy wygrali w Kielcach 30:29.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
18.11.2017 17:43 Źródło: inf. własna/Vive Kielce/EHF
Piłkarze ręczni PGE Vive Kielce wygrali z mistrzem Danii Aalborgiem w 8. kolejce EHF Ligi Mistrzów. Wygrana 28:27 oznacza umocnienie się na czwartej pozycji w tabeli i pogoń za czołową trójką grupy B. Bohaterem Vive został kolejny raz w karierze Sławomir Szmal, który w (...)
12.11.2017 18:34 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce
Piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce przełamali niemoc w wyjazdowych meczach. W spotkaniu 7. kolejki EHF Ligi Mistrzówe pokonalie w Danii Aalborg Handbold 34:30. To drugie zwycięstwo kieleckiej drużyny w tych rozgrywkach, a pierwsze odniesione na wyjeździe.   Podyskutuj z Handball.pl (...)
05.11.2017 18:45 Źródło: inf. własna/VIVIE
Piłkarze ręczni PGE Vive Kielce nadal nie wygrali meczu na wyjeździe w obecnym sezonie EHF Ligi Mistrzów. Kielczanie przegrali z silnym zespołem PSG Handball 28:33. O ile w pierwszej połowie mistrzowie Polski mogą być zadowoleni ze swojej gry, o tyle w drugiej stroną (...)
18.10.2017 20:11 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/PGE Vive Kielce