MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: pge vive kielce
16.02.2019 20:08 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce
Wielkie emocje wróciły do Hali Legionów! W meczu 12. serii Velux EHF Champions League stoczyliśmy niesamowity bój z aktualnymi mistrzami Europy, Montpellier HB. Kielczanie w toku spotkania przegrywali już pięcioma trafieniami, ale we wspaniały sposób, za jednym zamachem (...)
13.02.2019 21:12 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
PGE VIVE Kielce nie pozostawił najmniejszych złudzeń w hali Netto Areny. Po koncertowej pierwszej połowie i prowadzeniu 23:8, w drugiej zwolnili z tonu pozwalając sobie na coraz więcej efektownych akcji. Ostatecznie pokonali podopiecznych Piotra Frelka 40:23   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
09.02.2019 21:03 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce
W meczu 11. Kolejki Velux EHF Champions League wygraliśmy na wyjeździe z IFK Kristianstad 34:33. Spotkanie przez całe sześćdziesiąt minut było wyrównane, a gra toczyła się w bardzo szybkim tempie. W ataku nie do zatrzymania był zdobywca jedenastu bramek, Michał Jurecki, wspierany przez (...)
05.02.2019 21:28 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 17. serii PGNiG Superligi PGE VIVE Kielce pewnie pokonało u siebie MKS Zagłębie Lubin 31:21. Pierwsza połowa należała do Filipa Ivica, który zakończył ją ze skutecznością 45%. W drugiej serca kibiców skradła fantastyczna akcja Michała Jureckiego, Alexa Dujshebaeva i Arcioma (...)
02.02.2019 21:09 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga