MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: pgnig superliga
01.12.2018 22:13 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Pierwsza połowa spotkania 13. kolejki PGNiG Superligi zwiastowała dużą niespodziankę. Stal Mielec prowadziła bowiem z Piotrkowianinem 16:13. Ostatecznie gospodarze opanowali jednak sytuację po przerwie i wygrali 34:26.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
01.12.2018 21:58 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu rozegranym w hali Gdyńskiego Centrum Sportu nie było niespodzianki. Goście prowadzeni przez Rafała Kuptela pokonali miejscową Arkę 40:29 (20:12). Było to sptokanie 13. kolejki PGNiG Superligi.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwszą (...)
30.11.2018 19:36 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Podopiecznym Piotra Frelka nie udało się odnieść zwycięstwa w ostatnim meczu rundy jesiennej PGNiG Superligi.Po wyrównanych 45 minutach w ostatnim kwadransie do głosu doszli zawodnicy Chrobrego Głogów, którzy pokonali szczecinian 26:20.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
27.11.2018 22:02 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga/PGE Vive Kielce
W meczu 13. Serii PGNiG Superligi PGE VIVE Kielce pokonało Energę Wybrzeże Gdańsk 42:28. Błędy popełniane przez gości sprawiły, że już na samym początku spotkania kielczanie objęli stosunkowo wysokie prowadzenie, które ustawiło jego przebieg i końcowy rezultat.   Podyskutuj z (...)
25.11.2018 14:46 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga