Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: pgnig superliga
19.12.2016 22:57 Źródło: inf. własna/Canal+
komentarzy 13
Dantejskie sceny działy się po meczu Vive Tauron Kielce z Orlen Wisłą Płock. Jak tak dalej pójdzie Święta Wojna przerodzi się w świętą awanturę, która będzie ANTYREKLAMĄ polskiej piłki ręcznej. Piszemy to z przykrością po obejrzeniu reportażu o kulisach meczu mistrzów (...)
16.12.2016 10:09 Źródło: inf. własna/Szlachetna Paczka
Karol Bielecki - jak wielu innych znakomitych sportowców - został ambasadorem Szlachetnej Paczki - ogólnopolskiej akcji, która w tym roku pomogła blisko 20-stu tysiącom biednych rodzin i... nadal chce pomagać, bo inicjatywa z jednorazowej przekształca się w stałą pomoc (...)
12.12.2016 20:59 Źródło: inf. własna/PGniG Superliga/Górnik Zabrze
Zawodnicy i kibice Chrobrego mają powody do radości. W poniedziałkowy wieczór w meczu 15. kolejki PGNiG Superligi obejrzeli ciekawe hanballowe widowisko. Chrobry pokonał Górnika Zabrze 29:26 i na przerwę świąteczną uda się w dobrych nastrojach.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
12.12.2016 10:29 Źródło: inf. własna
KPR RC Legionowo przerwał serię sześciu porażek w PGNiG Superlidze. W meczu 15. kolejki pokonał po emocjonującym spotkaniu Zagłębie Lubin 26:25. W niecodziennej roli wystąpił na boisku kołowy Tomasz Kasprzak, którego udana interwencja wzbudziła podziw fanów z Legionowa... (...)
12.12.2016 10:11 Źródło: inf. własna/Wybrzeże Gdańsk/Piotrkowianin
Pewne zwycięstwo Wybrzeża Gdansk nad Piotrkowianinem w 15. kolejce PGNiG Superligi. Zespół z Trójmiasta pokonał przetrzebiony kontuzjami zespół gości aż 31:20.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Widziane z Gdańska:   Wynik (...)
12.12.2016 09:50 Źródło: inf. własna