Wiadomości dla tagu: pgnig superliga
15.02.2019 20:12 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Piotr Frelek nie będzie już trenerem szczypiornistów Sandra SPA Pogoni Szczecin. Drużynę Sandra SPA Pogoni objął przed 2017/2018 i był z nią związany przez blisko 1,5 roku.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! - To była moja autonomiczna decyzja – (...)
14.02.2019 19:38 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Orlen Wisła Płock rozbiła Gwardię Opole 29:17 w meczu 18. kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. Gospodarze już do przerwy zaznaczyli swoją przygniatającą przewagę, a goście do końca spotkania nie otrząsnęli się z początkowego knock-downu.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
13.02.2019 21:12 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
PGE VIVE Kielce nie pozostawił najmniejszych złudzeń w hali Netto Areny. Po koncertowej pierwszej połowie i prowadzeniu 23:8, w drugiej zwolnili z tonu pozwalając sobie na coraz więcej efektownych akcji. Ostatecznie pokonali podopiecznych Piotra Frelka 40:23   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
10.02.2019 14:55 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 17. kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych spotkały się drużyny z dolnych rejonów tabeli. Zamykająca stakę Arka Gdynia podejmowała trzecią od końca Pogoń Szczecin, kóra wywiozła z Trójmiasta trzy punkty.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
09.02.2019 21:02 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga