Salming 2
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: pgnig superliga
08.02.2017 21:01 Źródło: inf. własna/Meble Elbląg/ Stal Mielec
Piłkarze Mebli Wójcik mogą mówić o pechu. W meczu 16. kolejki PGnig Superligi przegrali jedną bramką ze Stalą Muielec. Zespół z Podkarpacia notuje znakomitą passę, bo wygrała trzecie spotkanie z rzędu.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   (...)
08.02.2017 20:54 Źródło: inf. własna/Gwardia Opole/Orlen Wisła Płock
Jednostronne widowisko w 16. kolejce PGNiG Superligi obejrzeli kibice w Opolu. Miejscowa Gwardia została rozgromiona przez Orlen Wisłe Płock. Nafciarze wygrali na wyjeździe aż 39:21.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Widziane z Opola: (...)
08.02.2017 20:43 Źródło: inf. własna/Chrobry Głogów
W meczu 16. kolejki PGNiG Superligi Chrobry Głogów pokonał KPR Legionowo 29:23. Po pierwszej wyrównanej połowie, w drugiej odsłonie górą byli gospodarze spotkania.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsze trzydzieści minut to mocno (...)
08.02.2017 20:09 Źródło: inf. własna/Wybrzeże Gdańsk
Derby Wybrzeża dla... Wybrzeża. Gdańszczanie pokonali w meczu 16. kolejki PGniG Superlgii Pogoń Szczecin 27:26. Preztensje do arbitrów spotkania miał trener Portowców Mariusz Jurasik...    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Cała pierwsza (...)
07.02.2017 21:11 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze/MMTS Kwidzyn
Sportowy dreszczowiec w Zabrzu. W meczu 16. kolejki PGniG Superligi piłkarze reczni NMC Górnika Zabrze przegrali z MMTS-em Kwidzyn 28:29. Spotkanie okazało się, szczególnie w drugiej połowie prawdziwą wojną nerwów.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
02.02.2017 20:30 Źródło: inf. własna/Vive Tauron Kielce/MKS Piotrkowianin