MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: pgnig superliga
10.11.2018 23:10 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Zabrzanie przyjechali do Głogowa w roli faworyta. Pierwsze minuty meczu 10. kolejki PGNiG Superligi pokazały jednak, że faworyt nie będzie miał łatwo. Kibice w Głogowie obejrzeli świetne handballowe widowisko. Chrobry przegrał, ale schodził z parkietu z podniesioną głową.   (...)
10.11.2018 21:50 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Bez fajerwerków, ale i bez większych problemów Azoty Puławy pokonały Sandrę SPA Pogoń Szczecin w meczu 10. kolejki PGNiG Superligi. Już do przerwy gospodarze prowadzili sześcioma trafieniami. Wtedy trener Bartosz Jurecki dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom, którzy (...)
09.11.2018 21:05 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Cztery lata lubinianie czekali na zwycięstwo z MMTS-em Kwidzyn. Zagłębie przełamało złą passę meczów z tym rywalem, wygrywając 23:21. Miedziowi zdobyli niezwykle ważne trzy punkty.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Przed meczem obie drużyny wraz ze (...)
06.11.2018 22:38 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 10. serii PGNiG Superligi ORLEN Wisła Płock pokonała Piotrkowianina Piotrków Tryb. 38:24. W rolach głównych wystąpili skrzydłowi "Nafciarzy".   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Nafciarze dosyć ciekawym ustawieniem w obronie 5-1 z (...)
06.11.2018 22:32 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Niespodzianki nie było. W meczu 10.serii PGNiG Superligi zespół Energi MKS Kalisz uległ na własnym parkiecie PGE VIVE Kielce 27:37.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Po blamażu, jakim bez wątpienia była sobotnia przegrana z Arką Gdynia, kaliszanie bardzo (...)
29.10.2018 10:47 Źródło: inf. własna/Sport