I Love Handball - Belka duza 1
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: pgnig superliga
26.02.2017 19:41 Źródło: inf. własna/MKS Piotrkowianin / Chrobry Głogów
Piłkarze ręczni Piotrkowianina nie wykorzystali atutu własnego boiska. Zespół z Piotrkowa Trybunalskiego przegrał z Chrobrym Głogów 33:34. Gospodarze, którzy byli wyraxnie słabsi w pierwszej połowie, w drugiej odsłonie gonili goście, ale to ostatecznie głogowianie zdobyli (...)
25.02.2017 21:33 Źródło: inf. własna/MMTS Kwidzyn
W meczu 19. kolejki szczypiorniści MMTS Kwidzyn pokonali na wyjeździe Wybrzeże Gdańsk, wygrywając tym samym Derby Pomorza 25:22. W pierwszje połowie dominowała ekipa gopodarzy, ale kwidzyniania zagrali bardzo dobrze w 2. połowie spotkania.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
25.02.2017 21:25 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin/Pogoń Szczecin
W 19. serii gier PGNiG Superligi piłkarze ręczni Pogoni Szczecin podejmowali Zagłębie Lubin. Portowcy po ciekawym meczu wygrali 30:28.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Początek meczu rozpoczął się nerwowo z obu stron. Bardziej skuteczni w tym fragmencie gry (...)
25.02.2017 21:22 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze/Stal Mielec
W meczu 19. kolejki PGNiG Superligi Stal Mielec podejmowała Górnika Zabrze. "Czeczeńcy" zagrali dobre zawody, ale tylko do przerwy. W drugiej połowie dominowała ekipa z Zabrza.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Wynik (...)
24.02.2017 21:40 Źródło: inf. własna