Wiadomości dla tagu: piotrkowianin
08.04.2017 21:14 Źródło: inf. własna/Piotrkowianin/KPR Legionowo
Nieamowicie emocjonujący mecz w Piotrkowie Trybunalskim na zakończenie seaonu zasadniczego PGNiG Superligi. W spotkaniu 26 kolejki MKS Piotrkowianin wzgra po dogrywce z KPR-em RC Legionowo 29:26. Podstołeczny zespół, który ostatnio przeżywa kryzys finansowy,  (...)
15.03.2017 21:40 Źródło: inf. własna/Meble Wójcik Elbląg/Piotrkowianin
Mecz ostrej walki obejrzeli kibice piłki ręcznej w Elblągu. Meble Wójcik pokonały Piotrkowianina 16:14. W spotkaniu 22. kolejki PGNiG Superligi sedziowie aż 17 razy odsyłali zawodników na dwuminutowe kary.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Widziane z (...)
08.03.2017 22:03 Źródło: inf. własna
komentarzy 3
Sensacyjny wynik w meczu 21. kolwejki PGNiG Superligi. Piłkarze ecnzie Piotrkowianina pokonali Orlen Wisłe Płock 26:25. "Nafciarze" w ostatniech minutach dramatyznie gonili rywala, ale na uratowanie choćby remisu i doprowadzenie do dogrywki zabrakło im czasu.   Podyskutuj z Handball.pl (...)
26.02.2017 19:41 Źródło: inf. własna/MKS Piotrkowianin / Chrobry Głogów
Piłkarze ręczni Piotrkowianina nie wykorzystali atutu własnego boiska. Zespół z Piotrkowa Trybunalskiego przegrał z Chrobrym Głogów 33:34. Gospodarze, którzy byli wyraxnie słabsi w pierwszej połowie, w drugiej odsłonie gonili goście, ale to ostatecznie głogowianie zdobyli (...)
11.02.2017 21:54 Źródło: inf. własna/MKS Piotrkowianin/GS24.pl