MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: piotrkowianin
13.11.2018 22:47 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Piotrkowianin nie jest już drużyną, która ma zerową zdobycz w meczach przed własną publicznością. Piotrkowski zespół zrobił wielką niespodziankę. Pokonał Azoty Puławy 32:31 (18:16) w spotkaniu 11. kolejki PGNiG Superligi.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
06.11.2018 22:38 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 10. serii PGNiG Superligi ORLEN Wisła Płock pokonała Piotrkowianina Piotrków Tryb. 38:24. W rolach głównych wystąpili skrzydłowi "Nafciarzy".   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Nafciarze dosyć ciekawym ustawieniem w obronie 5-1 z (...)
13.10.2018 20:02 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 7. kolejki PGNiG Superligi Pogoń Szczecin przegrała z Piotrkowianinem.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Szczypiorniści Piotrkowianina Piotrków Trybunalski prowadzili praktycznie przez całe spotkanie i mimo, że w 55 minucie szczecinianie (...)
02.10.2018 21:40 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Przez 33 minuty Piotrkowianin walczył jak równy z równym z mistrzem Polski, PGE Vive Kielce. Później jednak goście wrzucili szósty bieg i wygrali różnicą trzynastu trafień (45:32).   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Kielecka drużyna (...)
21.09.2018 21:40 Źródło: inf. własna
To był mecz, w którym do ostatnich minut wszystko było możliwe. Piotrkowianin w 4. kolejce PGNiG Superligi walczył z Górnikiem Zabrze jak równy z równym. Ostatecznie trzy punkty wywalczyli goście, ale piotrkowska drużyna nie ma prawa wstydzić się swojej postawy.   (...)
15.09.2018 21:08 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga