Wiadomości dla tagu: pogoń szczecin
09.04.2017 12:25 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze
Szczypiorniści Pogoni Szczecin przegrali z Górnikiem Zabrze 25: 33 w ostatnim meczu sezonu zasadniczego. Porażka drużyny nie zmieniła sytuacji Pogoni, która w meczu o Dziką Kartę  zagra z Chrobrym Głogów. Mecz sezonu dla Portowców odbędzie się w środę o godzinie (...)
05.04.2017 21:36 Źródło: inf. własna/VTKielce
"Żółto-biało-niebiescy" rozegrali wyjazdowy mecz ćwierćfinału PGNiG Pucharu Polski z Sandrą SPA Pogonią Szczecin. Obroncy trofeum pewnie pokonali rywala i zameldowali się w półfinale rozgrywek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Pierwsze minuty (...)
25.02.2017 21:25 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin/Pogoń Szczecin
W 19. serii gier PGNiG Superligi piłkarze ręczni Pogoni Szczecin podejmowali Zagłębie Lubin. Portowcy po ciekawym meczu wygrali 30:28.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Początek meczu rozpoczął się nerwowo z obu stron. Bardziej skuteczni w tym fragmencie gry (...)
14.02.2017 21:25 Źródło: inf. własna/Vive Taurno Kielce/Echo Dnia
Piłkarze ręczni Vive Tauronu Kielce i Pogoni Szczexcin otworzyli osiemnastą kolejkę meczów w PGNiG Superlidze. Mistrzowie Polski wygrali 29:23 i wciąż sa jedyna niepokonaną ekipą w obecnych rozgrywkach.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Walentynkowe (...)
11.02.2017 21:54 Źródło: inf. własna/MKS Piotrkowianin/GS24.pl