Wiadomości dla tagu: pogoń szczecin
13.04.2019 18:38 Źródło: inf. własna/Pogoń Szczecin
Jest drugi z rzędu finał rozgrywek Challenge Cup kobiet z udziałem polskiego klubu! W sobotę piłkarki ręczne SPR Pogoni Szczecin po raz drugi pokonały w półfinale holenderskie H.V. Quintus (32:22) i przypieczętowały awans do wielkiego finału. W nim zmierzą się z hiszpańską Rocasą Gran (...)
09.03.2019 19:46 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 21. kolejki PGniG Superligi pomiędzy szczecińską Pogonią a MMTS-em Kwidzyn bez niespodzianki. Portowcy wyraxnie przegrali z ekipą trenera Tomasza Strząbały. Spotkanie praktycznie już po pierwszej połowie było rozstrzygnięte...   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
02.03.2019 19:02 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Piotrkowianin w 20. kolejce sezonu zasadniczego PGNiG Superligi pokonał przed własną publicznością Sandrę Spa Pogoń Szczecin 29:25 (16:13) i zrobił kolejny krok w kierunku awansu do czołowej ósemki.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   To nie był łatwy (...)
15.02.2019 20:12 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Piotr Frelek nie będzie już trenerem szczypiornistów Sandra SPA Pogoni Szczecin. Drużynę Sandra SPA Pogoni objął przed 2017/2018 i był z nią związany przez blisko 1,5 roku.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! - To była moja autonomiczna decyzja – (...)
10.02.2019 14:55 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W meczu 17. kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych spotkały się drużyny z dolnych rejonów tabeli. Zamykająca stakę Arka Gdynia podejmowała trzecią od końca Pogoń Szczecin, kóra wywiozła z Trójmiasta trzy punkty.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
02.02.2019 22:02 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga