Wiadomości dla tagu: pogoń szczecin
26.05.2017 09:02 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze/Pogoń Szczecin
Po niesamowicie emocjonującym spotkaniu Puchar PGNiG Superligi został w Zabrzu Trójkolorowi po nerwowej pierwszej połowie nie dali szans Pogoni Szczecin, wygrywając 34:25.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Pierwszą połowę lepiej rozpoczęli zabrzanie. Bardzo (...)
15.03.2017 21:28 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock chieli zrehabilitować się  za ostatnią porażkę w PGNiG Superlidze z Piotrkowianinem. "Nafciarze" w meczu 22. kolejki rozbili Pogon Szczecin   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Od pierwszej minuty spotkania (...)
19.09.2015 19:13 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze/Głos Szczeciński