Wiadomości dla tagu: pogoń szczecin
03.03.2019 17:17 Źródło: inf. własna/Pogoń Baltica
SPR Pogoń przebrnęła przez rundę ćwierćfinałową pucharu Challenge Cup bez większego trudu. W spotkaniu rewanżowym szczecinianki zremisowały na parkiecie w Boden 27:27. Zarówno jeden, jak i drugi zespół mógł to zwyciężyć. Bliżej były miejscowe, które trafiły (...)
25.10.2015 19:53 Źródło: inf. własna
Po serii porażek w PGNiG Superlidze i Pucharze EHF szczecińska Pogoń wróciła na zwycięski szlak. Portowcy w meczu 9. kolejki ekstraklasy wygrali ze Śląskiem Wrocław 35:25. Gospodarze spotkania już do przerwy zdobyli znaczacą przewage, którą w drugiej połowie jeszcze (...)
07.10.2015 20:12 Źródło: inf. własna