Wiadomości dla tagu: portugalia
16.10.2017 09:44 Źródło: inf. własna/ZPRP
Organizatorzy turnieju prekwalifikacyjnego do mistrzostw świata 2019 mężczyzn, w którym zagra reprezentacja Polski, ogłosili miejsce zawodów. Portugalska federacja poinformowała, że turniej w dniach 12-14 stycznia 2018 roku odbędzie się w Povoa de Varzim.   Podyskutuj z (...)
11.06.2014 21:35 Źródło: inf. własna
Polskie piłkarki ręczne nie wykorzystały atutu wałsnego boiska i przegrały w Częstochowie z Czarnogórą 22:25. Polki prowadziły do przerwy jedną bramka, ale w drugiej odsłonie Czarnogóra okazała się bardziej sktuteczną ekipą, szczególnie w ostatnich 20-stu minutach. Polski, (...)
30.03.2014 19:04 Źródło: inf. własna/EHF
Polskie piłkarki ręczne wróciły do realnej gry o awans na ME 2014. W rewanżowym spotkaniu ograły Portugalię i mają już na swoim koncie cztery punkty. Tyle samo ile Czeszki, które w niedzielę przegrały na wyjeździe z Czarnogórą. Czarnogórzanki zwycięstwem 25:22 nad (...)
28.03.2014 20:29 Źródło: inf. własna/ZPRP