16.06.2015 14:32 Źródło: inf. własna/VTKielce
komentarzy 4
Bertus Servaas w długim wywiadzie dla klubowej telewizji Vive TV ocenił miniony sezon w wykonaniu Vive Tauronu Kielce. Prezes kieleckiego klubu zanalizował grę zespołu, a także odnosił się do planów na przyszłość.   Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!   (...)
17.05.2015 19:09 Źródło: inf. własna/ZPRP
Vistal Gdynia w wielkim finale PGNiG Pucharu Polski pokonał gospodynie turnieju Zagłębie Lubin 26:18. Tym samym szczypiornistki Pawła Tetelewskiego obroniły turniej zdobyty przed rokiem w Szczecinie. Miedziowe nie wykorzystały szansy na uratowanie sezonu, który jest najgorszym od wielu lat. (...)
17.05.2015 16:28 Źródło: inf. własna
Mecz o trzecie miejsce nie zgromadził może tłumów na realizowanym przez Zagłębie turnieju F4 w Lubinie, ale na trybunach łatwo było wypatrzyć wiele znanych szczypiornistek. Zmagania czołowych polskich drużyn śledziły m.in. Zuzanna Ważna, Marta Dąbrowska Stefka Agova czy Monika (...)
16.05.2015 20:21 Źródło: inf. własna
To miał być rewanż Vistalu za przegraną przed niespełna tygodniem w finale mistrzostw Polski i ostatnia już odsłona majowego serialu Gdynia-Lublin. Rewanż udany, bo z piłkarek MKS Selgros jakby uszło trochę powietrze po 18 triumfie w krajowym czempionacie. W półfinale F4 w Lubinie (...)
16.05.2015 17:37 Źródło: inf. własna
W pierwszym meczu półfinału PGNiG Final4 Pucharu Polski Zagłębie Lubin pokonało Pogoń Szczecin 30:20. Podopiecznym Bożeny Karkut udał się rewanż za przegraną w ćwierćfinale play-off mistrzostw Polski. Miedziowe w jutrzejszym finale zmierzą się ze zwycięzcą rywalizacji Vistal Gdynia (...)
27.04.2015 10:22 Źródło: inf. własna