Wiadomości dla tagu: puchar polski
17.05.2018 14:29 Źródło: inf. własna
komentarzy 3
Związek Piłki Ręcznej w Polsce przeznaczył pieniądze na nagrody dla klubów za zdobycie Pucharu Polski w piłce ręcznej. Według naszych informacji zwycięzcy zgarną po 50 tysięcy złotych. Finaliści o połowę mniej.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! - (...)
16.05.2018 14:46 Źródło: inf. własna/Kurier Lubelski/ZPRP
komentarzy 4
Choć finał Pucharu Polski kilka dni za nami, to w sieci nie milkną jego echa. Wszystko z powodu nagród, jakie w pierwszej kolejności dostały uczestniczki finałowego meczu w Kaliszu. Były oczywiście Puchar Polski i medale, ale zawodniczki spodziewały się - i słusznie - wzorem lat poprzednich (...)
13.05.2018 21:58 Źródło: inf. własna/YT/ZPRP TV
Tegroczny finał Pucharu Polski był wyjątkowy. Został rozegrany na 100-lecie piłki ręcznej w Polsce w Kaliszu, mieście, które jest kolebką polskiego szczypiorniaka. Pierwszy raz w finale Pucharu Polski wystąpiły Azoty Puławy, ale dziesiąty raz z rzędu, a 15-sty w historii trofeum (...)
13.05.2018 19:57 Źródło: inf. własna/Azoty Puławy/PGE Vive Kielce
PGE Vive Kielce  zdobyło Puchar Polski piłkarzy ręcznych, Obrońcas trofeum pokonał w wielkim finale -  rozegranym w Kaliszu - Azoty Puławy 35:29. Co ciekawe to kielczanie przez 40 minut gonili rywala, a Azoty miały nawet trzy bramki przewagi. Szarża ambitnych puławian skończyła się (...)
12.05.2018 17:37 Źródło: inf. własna/ZPRP